Band of Robbers

Dobrodružný / Krimi / Thriller / Komedie

USA, 2015, 95 min

• mimozakon

...alebo o tom ako sa prahliadany policajt spolcil s detskym kamaratom, prave prepustenym muklom a isli sa hrat na piratov.(5.5.2017)

Snesitelná kriminálka, která je trochu schizofrenní v tom, jestli chce být odlehčenou komedií nebo brutálním thrillerem, ale má sympatické hrdiny, skvělého Stephena Langa a příjemné tempo. Žádná extratřída, ale některé vtipy opravdu stojí za to a finální honička je kulervoucí. | Hucka Finna a Toma Sawyera jsem nečetl, takže mě film nijak neuráží.(2.8.2016)

Bez problémů koukatelná jednohubka. Novodobej Mark Twain. Knížku mám v docela dobré paměti a nápad, převést Toma a Hucka do doby ájfounů a glocků není zrovna krok špatným směrem. Pobavenej minimálně na 55%. P.s.: černošskej civilista je nepřekonatelnej(27.3.2016)

Převedení Toma Sawyera a Hucka Finna do současného světa a do dospělosti není překvapivě až tak špatný nápad, jak by se na první pohled zdálo. Ve skutečnosti je ten film celkem funkční, a to jak v případě, kdy předlohu ještě pořádně neznáte, tak i v případě, kdy chcete prost jen sledovat film. Není to skvělé ale ujde to.(18.1.2016)

Lepší než jsem čekal...i přes nízký rozpočet má tato komedie docela spád.(6.2.2016)