Na Stojáka v kině

• Česko Na Stojáka v kině: Zepředu i zezadu (více)

Nejzábavnější podzimní nabídka kin proběhne Na Stojáka a v úplně novém exklusivním formátu 17D. 17 debilů a mikrofon. Parta komiků Na Stojáka připravila jeden jediný a nikdy neopakovaný speciální a úplně nejvíc unikátní večer nabitý humorem, natočila ho a teď uvádí na velkých plátnech do kin jako Na Stojáka v kině. Vtipy, které jste ještě neslyšeli, fóry připravené speciálně pro tuto příležitost, témata, která čekala na správný moment, pohotovost komiků s rychlostí blesku a doslova na milimetr přesné a dokonale časované pointy. Začínali z ničeho v době, kdy stand up v České republice neexistoval, na první konkurzy chodilo deset diváků, kteří zároveň byli i účinkujícími, prošli castingem, generálkou, natáčením, pak přišli první vystoupení v malých klubech pro spoustu kamarádů, kteří přivedli první diváky, pak přišli větší kluby, větší sály, vyprodaná vystoupení, a dnes? Dnes je Na Stojáka největší a nejznámější stand up formace v České republice, která má přes 200 živých vystoupení ročně, a nyní máte možnost i v kině zažít neopakovatelnou a neskutečně úžasnou atmosféru stand upu. Proč? Protože vůbec první formát stand up comedy v Česku známý pod hlavičkou Na Stojáka v příštím roce slaví 15 let. Kdo jiný by měl jako první přinést stand up do kin? Správně, ti nejznámější, nejstarší, největší a nejvtipnější stand up komedianti v Čechách. (Bontonfilm)

liquido26

Na stojáka jsem dřív hodně koukal na youtube, tak 9-10 let zpátky. Tento film byl příjemnou připomínkou té doby. Některé výstupy byly skvělé, jiné zase bohužel nudné. Ty dobré naštěstí převažovaly, ale celou dobu jsem čekal na nějakou pecku a ta bohužel nepřišla. ()

Bush13

Původní Na stojáka byl velice zábavný formát, ve kterém excelovali lidé typu Hanáka, Nebřenského, Vychodilové, Matonohy, Chmely. Po letech povstali noví, někteří zůstali a stále pobaví, ale spíše jde často o přehlídku stupidity a jednoduchosti. Jako obdivuji nesmírně, že se někdo odváží postavit před mikrofon a plný sál s účelem bavit - respekt. Ale někteří vypadají tak, že kdyby neexistoval penis, neumí vypotit nic "vtipného". Takový cringe-king Dominik Heřman Lev budiž toho buranským důkazem. Připomíná mi to ten meme, kterak bavič v rámci stand-up comedy prohlásí do mikrofonu "women" a pokrčí s šibalským úsměvem rameny. Dav ryčí, řve se slzami v očích a plácá se do stehen. Taky krčím rameny. ()

Mrkvič

Nemám Na stojáka nějak moc nasledováno. Určitě jsem zahlédl lepší scénky některých zúčastněných někde na youtube atd. Takže nové scénky pro mě jsou skoro vždy alespoň místy trochu vtipné. A když se narazí na scénky, které jsem už znal, tak jsou většinou tak dobré, že není vůbec na škodu si je dát znovu. Takže nemá cenu vyzdvihovat kohokoliv ze zúčastněných. koho jsem nemusel, zde byl fajn. koho miluju, byl zde spíše průměrný. ()

zdenur

Strašně vtipné, ale zároveň strašně blbé. Poutavé, přesto trapné. Člověk od člověka - některý z účinkujících je originální, jiný recykluje. Vybere si ale každý. ()

topi80 odpad!

Připomíná mi to, jak by se opilci v hospodě vsadili, kdo ze sebe udělá většího debila (improvizací bez přípravy). Zúčastnění se pak možná dobře pobavili, ale co na tom má bavit někoho jiného, to je záhadou. ()

XXXXXXXX

Věřte, nevěřte, dostal jsem přesně to, co jsem čekal. Hromadu neopakovatelných frků, v poněkud osobitejsim podání. Poznámka na závěr: poprve v životě jsem byl svědkem toho, kterak kino promítá pro dva diváky (z nichž jsem já tvořil rovnou 50%)! Za těch 50,- to však rozhodně stálo! ()

Tominni

Na Stojáka (nebo Commedy Club) mám rád, takže film mě celkem bavil, ale čekal jsem asi trochu více ze zákulisí, když bych si pustil několik dílů Commedy Clubu, tak se mi dostane toho samého a to je na film trochu málo. Ty tři hvězdičky spíše vypovídají o radosti ze stand up komiků u nás, než o filmu jako takovém. ()

Maraboy odpad!

Tihle ať už se na to vyserou, 10 let už přetahujou. Pořád to samé, navíc neumí vtipně zareagovat na dnešní trendy a spíše než komické je to hloupé. Boomeři pro boomery. ()

JankiCZ

I když jsem snad nikdy neviděl jediný díl Na Stojáka, tak mě kamarádi přemluvili, abych s nimi šel do kina. Zajímavé zpestření 31. prosince. Většina humoru ovšem nestála za nic. Našlo se jen pár vtípků, které opravdu rozesmály. 40% ()

wooloong

Jedna hvězda za Pavláska, Adélu Elbel a Hynka. Výstupy ostatních mi připomínaly klauny, co se za hurónského smíchu kopou do zadku a hází po sobě šlehačkové dorty. Nevadí mi humor s nějakou tou vulgaritou, ale musí být současně chytrý, jinak je to trapas. ()