The Morning Show se během hektického víkendu připravuje na novou budoucnost. (Apple TV+)

Necrotongue

Fajn, seriál opravdu asi není o novinařině jako takové, ale už mi to ani nevadilo, protože jsem se nechal příběhem hodně dobře bavit. Reese Witherspoon nikdy nepatřila k herečkám, na které bych se těšil, proto mě samotného překvapilo, že se mi její herecký výkon zatím líbil nejvíc. Za muže je u mě zatím v tomto ohledu nejvýše Billy Crudup. ()

pallok

The Morning Show, séria 1, dráma, hlavné protagonistky Jennifer Aniston, Reese Witherspoon. Kdesi som dokonca čítal, že komédia. Určite problém seksharašment je dobrou témou ak ide o film, kde sa niečo začne a o hodinku-dve aj skončí a keď je ten koniec predvídateľný či nie, film skončí a s ním aj príbeh. Ako príklad uvediem Škandalózne odhalenie (Douglas-Moore) či notoricky známy Basic Instinct (Douglas-Stone). The Morning Show je presným opakom toho, čo nám ponúkajú spomenuté filmy, je to straaaaaašne rozťahaná hustá konverzačka síce nabitá kvázi hereckými esami prvej kategórie ale v reáli sú ženské roly zverené dvom preafektovaným hviezdam holyúdu, ich pišťanie v dialógoch mi trhalo ušné laloky aj s bubienkami, kladivkami a slimákmi dokopy. Celkom som rád, že nie som anglicky hovoriaca väčšina – celý život kvaňhať s knedlíkom v hube – to musí byť niečo strašné! Nuž, je niečo zhnité v tomto štáte Americkom, po zhliadnutí S01E03 to zatiaľ vyzerá na 1* = nepáči! ()