V The Morning Show se slaví narozeniny, zatímco zemi postihla tragédie. (Apple TV+)

Necrotongue

Nevím, proč musí být v každém seriálu epizoda, která je celá věnována času minulému. Už se mi to začíná trochu zajídat. I tento díl byl ale poučný. S hrůzou jsem zjistil, že jsem byl po celý život sexuálním predátorem, protože jsem měl za to, že když žena proti sexu se mnou neprotestuje, je všechno v pořádku. Ale evidentně to tak nebylo, zřejmě k tomu musí mít oba účastníci notářsky ověřené, souhlasné prohlášení a u postele by měli sedět alespoň dva svědci a právní zástupci obou stran. To už mi hlava nebere. ()

Amalberga

Co pánové na svolení (consentu) nechápou? Jasně zde došlo ke zneužití moci. Mitch byl nadřízený, měl peníze, vliv a moc. Hannah byla podřízená a v danou chvíli emocionálně slabá. Jasně řekla, že chce jít pryč a chce spát. Mitch ji neposlechl a jejího slabého postavení zneužil a vůbec ho nezajímalo, jak se Hannah cítí. Co je na tom nepochopitelného? Situace, kde se oba aktéři nacházeli, mluví jasně. Consent je fér a potřeba, zvláště v téhle zaprděné konzervativní zemi. ()