TMS uvítá novou tvář. Bradley má překvapivou návštěvu. (Apple TV+)

Necrotongue

Tak nevím, buď jsou ve Státech o půl století pozadu, nebo jsme my tak napřed, ale vážně se celou epizodu řešil lesbický vztah? To jako proč? Koho už to dneska doopravdy zaujme? Pro mě jsou vztahy lidí stejného pohlaví běžnou (ve filmech a seriálech dokonce tvůrci preferovanou) záležitostí, a o to přece gayům a lesbičkám vždycky šlo, ne? Nebýt svou preferencí výjimeční. Tak proč se z něčeho tak běžného dělá taková aféra? Druhá řada seriálu se pro mě stala s definitivní platností zklamáním, protože tvůrci kopou sami sebe do zadku, což mě příliš nebaví. / Poučení: Chceš-li prožít lesbický vztah, ale přitom jsi muž, popřemýšlej ještě a přej si radši něco jiného. ()

Amalberga

Ačkoliv se USA zvenčí může zdát jako velmi progresivní a liberální země, zdání klame. Mnohé státy (hlavně Jih, jak jinak) nezlegalizovali stejnopohlavní manželství a konverzní terapie je stále legální. Pořád se kvůli své orientaci můžete stát terčem nechtěné pozornosti. Stačí se podívat na některou epizodu Ru Paul´s Drag Race, kde účastníci hovoří o tom, čím si museli projít kvůli své orientaci. Toliko k některým zdejším komentátorům, kteří mají to štěstí, že žijí v bublině, kde nikdo "jinou" orientaci neřeší. A ano, i v Česku vás za to někdo bude odsuzovat a bude se k vám chovat jinak. Nicméně tahle epizoda byla skvělá, zřejmě i díky absenci Alex a Mitche. Bradley se konečně v něčem otevřela a snad se dá do kupy a něco se sebou udělám. Sledovat Coryho jak trpí při pohledu na Bradley a Alex byl silný zážitek. ()