The Holiday Calendar

(pracovní název)

Romantický

USA, 2018, 95 min

• hansel97

Koncem listopadu už toho odpustím fakt hodně, klidně bych se přestěhoval do vánočního městečka od Netflixu (nebo Hallmarku) a odžil si tam ty svoje zamilovaný cheesy Vánoce. Kat Graham je fajn, i když je to evidentní průměr, ale na nic si to nehraje a prostě to neurazí. Soudnost na ty dvě hvězdičky mám.(17.11.2018)

• - Film se má odehrávat v USA, pravděpodobně ve státě New Jersey, jak naznačuje jeden z plakátů v kavárně. V pozadí je však několikrát vidět kanadská značka zmrzliny COWS, která v USA nemá pobočky. Je tomu tak, jelikož se film natáčet v městě Niagara-on-the-Lake v kanadském Ontariu. (hansel97)

• - Fernando (Rodrigo Fernandez-Stoll) na mobilu sleduje film Christmas Inheritance (2017), vánoční romantickou komedii od Netflixu. Tu později můžeme vidět i na obrazovce televize, když Abby (Kat Graham) projíždí nabídku Netflixu. (hansel97)