poster

The Holiday Calendar

 • USA

  Christmas Calendar

  (pracovní název)

Romantický

USA, 2018, 95 min

 • hansel97
  *

  Koncem listopadu už toho odpustím fakt hodně, klidně bych se přestěhoval do vánočního městečka od Netflixu (nebo Hallmarku) a odžil si tam ty svoje zamilovaný cheesy Vánoce. Kat Graham je fajn, i když je to evidentní průměr, ale na nic si to nehraje a prostě to neurazí. Soudnost na ty dvě hvězdičky mám.(17.11.2018)

 • chrispe
  ***

  Celkem pěkný vánoční film. Očekávejte průměr, nic překvapivého, ale za to hooodně světýlek. ;) U mě byl trochu problém, že mi hlavní hrdinové nebyli moc sympatičtí a navíc jsem víc fandila tomu nepravému. No jo no... fakt hezkej úsměv.(17.11.2019)

 • nash.
  ****

  Je to vždycky fajn, když objevím vánoční film, který je sice vystavěný z tradičních subžánrových rekvizit, ale má v sobě i nějaký nový nápad nebo novou variaci klasického motivu. Kat Graham je sympatická, navíc fotografka, což je další bod k dobru, nechybí tomu vánoční kouzlo, ani nečekaný zvrat, byť samozřejmě dopředu tušený. Příjemná vánoční pohodovka, která by samozřejmě v jiném než vánočním období nefungovala.(20.1.2020)

 • - Film se má odehrávat v USA, pravděpodobně ve státě New Jersey, jak naznačuje jeden z plakátů v kavárně. V pozadí je však několikrát vidět kanadská značka zmrzliny COWS, která v USA nemá pobočky. Je tomu tak, jelikož se film natáčet v městě Niagara-on-the-Lake v kanadském Ontariu. (hansel97)

 • - Fernando (Rodrigo Fernandez-Stoll) na mobilu sleduje film Christmas Inheritance (2017), vánoční romantickou komedii od Netflixu. Tu později můžeme vidět i na obrazovce televize, když Abby (Kat Graham) projíždí nabídku Netflixu. (hansel97)