Epizody(10)

Když byla na střední, Harumi Džunko jen studovala, aby se dostala na Tokijskou univerzitu. Bohužel se jí to nepodařilo, a tak skončila na průměrné vysoké. S tím se nedokáže smířit její matka, která měla velká očekávání. Momentálně je Džunko přes třicet, doučuje středoškoláky a je nezadaná. A pak v jednu chvíli se o ni začnou zajímat tři úplně rozdílní muži – její bratranec Jakumo Masaši, bývalý spolužák ze střední Jamašita Kazuma a středoškolák Juri Kjóhei. (Zíza)

Zíza

Předchozí seriál z dílny Fukada+Jošizawa+Fukuda Dame na wataši ni koi šite kudasai byl mnohem lepší. Přestože hrdinky jsou si velmi podobné, Džunko není tak sympatická, a Fukada tady dokonce ztratila i něco ze své roztomilosti (ačkoliv je pořád stále krásná a v seriálu jsou scény, kdy roztomilá je). Předchozí seriál si ráda (již potřetí) zopáknu, ale tenhle pro mě jaksi nemá hodnotu ke znovuzhlédnutí. Tím nechci říct, že by byl vysloveně špatný, určitě má své kvality, například v zajímavých charakterech Džunčiných přátel, ale neměl to správné kouzlo. Ano, je to romanťárna, kde si hrdinka vybírá ze tří různých mužů (mimořádně jsem fandila tomu, kterému to nevyšlo, nikoliv ovšem z důvodu toho, že by tu nebyly jisté sympatie), ale moc mi tu nefunguje to starší x mladší. Juri a Džunko mezi sebou neměli chemii. Mnohem větší chemii měla s Jamašitou. Pak tu ještě máme bratrance, což v našem prostředí může působit rozpačitě (nenechte se vyvést z míry, v Japonku je normální, že se bratranci a sestřenice berou), ale ten mi přišel strašně nesympatický. Tak či tak, divačky mají z čeho vybírat a komu fandit. Diváci mohou obdivovat Fukadu Kjóko, kterou tu neustále bolí záda... Má to hezké momenty, bohužel i lehce nudnou výplň. Jako japonská vztahová romantika dobrý. Takže za 3*. ()