Reklama

Reklama

Vánoční láska

(TV film)
  • Francie Coup de Foudre à Noël (více)

Obsahy(1)

Charlotte Martonová je mladá insolvenční správkyně, která sní o rozšíření svých profesních i osobních obzorů. Je konec prosince a její pařížská právní kancelář ji vyšle do Švédska, aby tam zavřela francouzskou firmu, která vyrábí dřevěné hračky a je už několik let v červených číslech. Mělo by to trvat jen pár dní, Charlotte by měla být do Vánoc doma. Ve Švédsku se seznamuje s Martialem, přátelským ředitelem firmy, který vychovává děti své zemřelé sestry, jak nejlépe dovede, a vede svou firmu jako idealista s přebujelými sny. Charlotte přestala věřit v opravdovou lásku už před lety, ale tenhle velký snílek ji okouzlí a ona postupně zapomíná, proč tam přijela, a začíná znovu objevovat touhu po životě... a po lásce! (Filmbox)

(více)

Recenze (6)

angel74 

všechny recenze uživatele

Ani sympatická dvojice Tomer Sisley a Julie de Bona nedokáže zachránit dopředu předvídatelný děj, který prakticky neuhne z nesčetněkrát prověřené stále stejné šablony. Snad jen zasněžené severské pláně dodávají filmu tu správnou vánoční atmosféru. (40%) ()

Rathalos 

všechny recenze uživatele

Velmi prijemna pohodovka z Francuzska,ktora sa odohrava v nadhernom mrazivom bielom Svedsku,prostredie,ktore urcite okuzli vacsinu divakov,herci su sympaticki,pribeh je fajn,jednoducho romanticka komedialna pohodovka na odreagovanie sa po tazkom dni...:-) ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama