Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Obchodní magnát León Carvajal se v šedesáti letech rozhodne oženit s o polovinu mladší kráskou. Svatba se však změní v tragédii, když je v průběhu oslavy milionář zabit. Ve stejném okamžiku umírá také Macario Valdés zvaný "El Chino" – nájemný vrah, který byl ve vězení ve Spojených státech odsouzen k smrti, a Beltrán Camacho, profesor antropologie, který ztratí kontrolu nad svým autem a skončí v řece. Smrt zastihla všechny tři muže přesně v jednu hodinu odpoledne. Když Leona prohlásí za mrtvého, jeho duše reinkarnuje do těla mladého a pohledného Valdése. Magnát tak nečekaně získá možnost odhalit svého vraha. (Skylink 7)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (2)

Skeksis odpad!

všechny recenze uživatele

Tak toto sa mi asi iba zdalo. V treťotriednych hororoch som videla lepší strih ako tu. Miš-maš, piate cez deviate pretkané stupidnými monológmi. To si už radšej pozriem telenovelu. ()

PandyRosalez 

všechny recenze uživatele

Moderní novela s nádechem Mexika a USA. Musím říct, že jsem opravdu ráda, že Skylink odkoupil zrovna tento kousek, jelikož je to konečně něco nového a jiného, ne nějaká stoletá věc, kde hlavní hrdinka neustále pláče a je to plné klišé zápletek. Příběhy jsou tady zajímavé a myslím, že si každý najde něco svého. Hlavní pár je takový netradiční a musím říct, že ta chemie mezi nimi byla, co bych ale vytkla, že jejich příběh se ze začátku docela točí v kruhu mezi hádkami a postelí. Každopádně mě to i tak bavilo a těším se na zbytek dílů, i když jsem neodolala a dost jsem toho nakoukala už v originálním znění. Angelique je velmi dobrá herečka, jdou jí jak kladné, tak i záporné postavy a ty "něco mezi" jsou nejlepší. ()

Reklama

Galerie (18)

Zajímavosti (4)

  • První díl vidělo v USA přibližně 1 a půl milionu diváků, přičemž závěr sledovalo více než 2 miliony divaků. V Mexiku byl seriál ještě úspěšnější – pilot si pustilo 3,8 milionu domácností a finále 3,3 milionů. (fiLLthe3DD)
  • Natáčelo se v Mexiku (Ciudad de Mexico, Nuevo Laredo, Tamaulipas) a USA (San Antonio ve státě Texas). (fiLLthe3DD)

Reklama

Reklama