• inutihar
  *****

  Bezstarostný teenagerský život, milostné problémy, první práce, Vietnamská válka a další životní zlomy, vzlety a pády spojené s dospíváním v Kalifornii 60. a 70. let . Přátelé, kteří se sejdou na pláži před svou poslední velkou jízdou, si ale stále budou blízcí. V ČR prakticky neznámý film Johna Miliuse má velmi blízko k Lucasovu Americkému graffiti a v současnosti bývá považován za jeden z nejlepších filmů se surfovou tématikou, byť v době premiéry to byl obrovský propadák. Inspirováno vlastními vzpomínkami Miliuse a scénáristy Dennise Aaberga.(25.8.2014)

 • Rob Roy
  ***

  Jednoduchý film o přátelství kluků - surfařů. Pohodová podívaná pro letní dny s opravdu velkejma vlnama v poslední scéně. 70%.(23.8.2009)

 • Martin741
  ****

  Slusny film o kamaratstve troch surferov. Dialogy su na urovni - riesia zalezitosti kazdodenneho zivota, baby, surf, pivo atd atd atd. Jo a tuna sa inspiroval isty Gerard Butler pri toceni svojho filmu Chasing Maverick. To som si isty, najma teda zaverecne casti ma o tom presvedcili : 89 %(24.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace