Opuštění (TV film)

Stephanie Johnson

Grant McKinnon

Peter Hobbs
  • Johnny.ARN

Pred pár dňami som pozeral film, kde bol típek na oceane sam v takej istej lodi, ani nestroskotal a jebalo mu kvalitne. Títo boli štyria. Čakal som vraždu, bitky, nadavanie si do kokotov a stupňovanie napätia. Prvé a posledné sa neudialo. Možno na väčšom rozsahu, s väčším objemom love a lepšou réžiou by z toho bola perfektná sociálna - survival dráma. Takto sme dostali lacný tv film s ukážkou toho, že aj v obrátenej lodi so štyrmi debilmi viete prežiť. 2 z 5(5.4.2020)

Velmi dobrý film, kterému ale přece jen ještě chybí pořádný kus k tomu, aby byl skvělý. Na malém prostoru se ale v tomhle případě podařilo vytvořit snímek, který je funkční, je dobře stísněný a nejistota je zde podána velmi dobře. Není to ani zbytečně vyhrocené, jen to místy může trochu nudit, což je škoda.(17.2.2017)

Skoda, ze sa tak tazko zhana tento filmik - a ze tu nema ani len popis! Na nete ho obcas poznaju ako "The Turn", skutocny pribeh: 4 chlapici, nahodna parta, idu na 2 tyzdne jachtou (ci co to vlastne je) na otvorene more. Prekotia sa a potom sa snazia hoooodne dlho prezit. Fajne vykreslene povahy tychto styroch chlapikov, kazdy s inym osudom, zazemim, komplet inym prahom citlivosti na prusery. A i tak sa musia zladit, v nenavisti by neprezili ani par dni, nieto mesiacov. Potrava a voda su otazne, na otvorenom mori sa zhanaju tazko. Malo miesta, slana voda, horko, beznadej i viera. Mam rad skutocne pribehy, v pohodicke 4*(31.10.2017)

• Wacoslav1

Na neamerickej tv film slušný. Občas i docela dramatický, ale jenom občas navíc rozjezd je docela nuda.35%(25.4.2016)

• SeBig

Jak kdybych koukal na dokument o bezdomovcích. Když už točim film na tohle téma, tak ať se tam taky něco děje.(28.1.2020)