The House Next Door: Meet the Blacks 2

• USA The House Next Door (více)

Úspešný spisovateľ Carl Black (Mike Epps) sa so svojou rodinou presťahuje späť na miesto, kde kedysi vyrastal. Dúfa, že práve tu bude môcť pokračovať v práci na svojej novej knihe. Čoskoro však bude musieť uzavrieť rýchle spojenectvo s podivnými susedmi v boji s miestnym pasákom, ktorý môže, ale nemusí byť v skutočnosti upírom. (Arsenal83)

Arsenal83

Hneď na začiatku som niekoľkokrát začul nebezpečné slovíčko niggaz a pobúrený som už, už šiel nahlásiť Biháriovej rasizmus, ale potom som si odfúkol. Povedal to černoch. A keď povie niggaz neger negrovi, tak to predsa nie je nadávka, vtedy je to pravda. Celkovo mi to prišlo ako amatérskejší film, v ktorom sa podarilo pár gagov a ženský kásting, teda aspoň esteticky. A ešte Snoop Dogg si zahral Snoop Dogga. Inak nič ()

SeBig

Jediný, co mě pobavilo bylo nic. Jdu si udělat tousty a zapomenout na to, že to existuje. Jedna za vizuál jinak fakt psychotropní shit. ()

B3n

Hororová komédia, ktorá nie je takmer vôbec hororová a takmer vôbec komédia. Striekanie krvi nestačí na horor, treba aj nejakú atmosféru. Robiť ksichty nestačí na komédiu, treba aj nejaký humor. Asi sa tu nedá hovoriť o nejakej prevratnej kvalite, možno na nedeľné popoludnie by sa to na komerčnej televízii uživilo pre nenáročného diváka, inak neodporúčam. ()

M.i.k.e odpad!

tyhle čistě černošské komedie jsou specifický žánr,nicméně i mezi nimi se dá najít něco co pobaví i necílové publikum.Tohle ten případ není a upřímně pochybuji,že se u toho bude bavit i cílovka.House Next Door by asi chtěl být parodií primárně upírských filmů,ale nevychází mu tady zhola nic.Fóry nefungují (a nebo jsou natolik specifické,že jsou mimo hranici mého vnímání),děj je stupidní (což by tolik nevadilo,kdyby tu byly fóry aspoň na úrovni Scary Movie) a hodinu a půl je to spíš utrpení.Sice menší než třeba Fifty Shades Of Black,ale pořád utrpení...10% ()