Star Wars: Příběhy Droidů

(seriál)
  • USA Lego Star Wars: Droid Tales
Trailer

Epizody(5)

Události slavné filmové ságy ve vzpomínkách droidů C3PO a R2D2. (Česká televize)

Trailer

Mouchal

Pro milovníky Lega nádhera. Pro fandy Star Wars dobrá oddechovka. Pro skupiny lidí, kteří se nemohou zaškatulkovat ani do jedné z těchto skupinek asi žádná hitparáda. Spousta vtipů je až moc infantilní a ikdyž chápu, že se to spoustě lidí líbí, mě to mé smíchové faldy nerozpohybovalo (jen párkrát). Nicméně může tento mini seriálek dobře sloužit jako urychlená odlehčená rekapitulace minulých dílů pro všechny z nás, kteří postrádají čas si všechny díly sjet regulérně. A tento účel plní slušně. A přidává i malou zápletku navíc, takže se rozhodně nejedná o nějaký do očí bijící propadák. 60% ()

M.a.t.t.

Veľmi príjemný rekapitulačný špeciál novej a pôvodnej trilógie pred uvedením Force Awakens, obzvláštnený jednoduchou, ale funkčnou zápletkou. Nič viac, nič menej. Našťastie majú Lego Star Wars stále čo ponúknuť. ()

G....

Lego seriály byly vždycky dost dobré a tenhle není výjimkou. Příběhy droidů si můžete pouštět jako velkou rekapitulaci epizody IVI. Bylo super slyšet dabéry z původního filmu. Všechny vtipy fungovaly perfektně, takže si myslím že seriál splnil svou účel - pobavit Star Wars fans. ()