Star Wars: Příběhy Droidů (TV seriál)

Lego Star Wars: Droid Tales

Animovaný / Rodinný / Sci-Fi

USA, 2015, 5x22 min

Michael Hegner

Pro milovníky Lega nádhera. Pro fandy Star Wars dobrá oddechovka. Pro skupiny lidí, kteří se nemohou zaškatulkovat ani do jedné z těchto skupinek asi žádná hitparáda. Spousta vtipů je až moc infantilní a ikdyž chápu, že se to spoustě lidí líbí, mě to mé smíchové faldy nerozpohybovalo (jen párkrát). Nicméně může tento mini seriálek dobře sloužit jako urychlená odlehčená rekapitulace minulých dílů pro všechny z nás, kteří postrádají čas si všechny díly sjet regulérně. A tento účel plní slušně. A přidává i malou zápletku navíc, takže se rozhodně nejedná o nějaký do očí bijící propadák. 60%(19.1.2016)

Veľmi príjemný rekapitulačný špeciál novej a pôvodnej trilógie pred uvedením Force Awakens, obzvláštnený jednoduchou, ale funkčnou zápletkou. Nič viac, nič menej. Našťastie majú Lego Star Wars stále čo ponúknuť.(5.11.2015)

• lardko

Na tohle bych nenechal dívat děti.(4.6.2016)

Moc milé a docela se držící hlavní dějové linky.. :-)(13.3.2017)

57x lepší než SW poscalci. Nahláškovaný nářez, hromada vtípků. Jen ať pokračují dál.(25.1.2016)