Paranormální tým

Česko, (2015–2016), 5 h 46 min (Minutáž: 19–41 min)

Epizody(14)

1.část. Objektivní výzkum paranormálních jevů v první epizodě Lovců paranormálních jevů zavede skupiny Paranormal tým a V.T.P.J. na zříceninu hradu Landštejn. Podaří se vyšetřovatelům získat důkazy o paranormální aktivitě? A jaké problémy budou muset během noci z 9.-10.6.2014 řešit? Sledujte první část unikátního výzkumu na této státní památce s hlubokou historií. (Kino Svět)

Recenze uživatele MM_Ramone k tomuto seriálu (2)

Duchové velhartického hřbitova, 1. část (2015) (E03)

Na autora snímku "Duchové velhartického hřbitova" Ondřeja Bezouška som prvý krát natrafil pred pár rokmi na internetovej doméne horror.cz. Je jedným z jej zakladateľov a dodnes je dôležitým členom kolektívu redaktorov. Jedná sa o zaujímavú stránku, ktorá sa seriozne venuje horrorovej tvorbe. Spoznal som tam zopár správnych týpkov, skutočných odborníkov a veľkých nadšencov v oblasti filmového horroru. Niektorí z nich sú aktívni i na ČSFD (napr. SOLOM. alebo Jino). Taktiež i Ondřej, ktorý tu vystupuje pod nickom Nach. Teší ma, že som mal možnosť zhliadnúť jeho oficiálnu režisérsku prvotinu v podobe tohto paranormálneho dokumentu. V rámci objetkívneho hodnotenia urobím prvý krát vec, ktorú som tu ešte neurobil. Tento titul hodnotiť nebudem. Chcem však verejne vyjadriť Ondřejovi podporu a popriať mu veľa zdaru a chuti do ďalšej práce. ()

Duchové Modlivého dolu, 1. část (2015) (E05)

Ondrej, kamarát, gratulujem Ti ku ďalšiemu paranormálnemu dokumentu, ktorý si vyprodukoval. Čo sa týka komentára, tak starý dobrý SOLOM. povedal všetko čo treba. Môžem sa pod to podpísať i ja. Skúsim to teda aspoň odcitovať v slovenčine: "Niekto chodí po večeroch do krčmy, niekto na film do kina, niekto do bordelu, no a Ondrej so svojim tímom hľadá duchov. Bohužiaľ tentokrát sme ochudobnení o "povesť", ktorá by nám trocha priblížila skúmané miesto. Namiesto toho sa nás snaží tvorca hlavne zoznámiť so svojím "náradíčkom", čo však má nedobrý dopad na samotnú atmosféru. Viac sa tu hovorí, ako skúmajú paranormálne javy (na môj vkus). Teda ak tam vôbec sú. Vedia naozaj duchovia, čo je to zosilovač? Tentokrát som bol dosť zatlačený do slepej uličky. Miestami ma niečo zaujalo, miestami som sa ľahko nudil. Oceňujem Ondrejove zapálenie pre danú vec, akurát by som nabudúce viac zapracoval na samotných dialógoch, keď už tu používaš hovorené slovo." (SOLOM. / MM_Ramone) *** ()