Reklama

Reklama

Paranormální tým

(seriál)
Trailer
Dokumentární
Česko, (2015–2016), 5 h 46 min (Minutáž: 19–41 min)

Epizody(14)

1.část. Objektivní výzkum paranormálních jevů v první epizodě Lovců paranormálních jevů zavede skupiny Paranormal tým a V.T.P.J. na zříceninu hradu Landštejn. Podaří se vyšetřovatelům získat důkazy o paranormální aktivitě? A jaké problémy budou muset během noci z 9.-10.6.2014 řešit? Sledujte první část unikátního výzkumu na této státní památce s hlubokou historií. (Kino Svět)

(více)

Videa (3)

Trailer

Recenze (2)

gazogazo odpad!

všechny recenze uživatele

Pochop, člověče. Tohle není o tom jestli člověk věří nebo ne, ale o tom, že žádný ghost-meter prostě neexistuje! ()

Galerie (10)

Zajímavosti (3)

  • Dokument vznikl zcela neziskově. Největším problémem tvůrců bylo sehnat správný typ kamery, která by dokázala v odpovídající kvalitě natáčet s infrapřisvícením noční vyšetřování. (Nach)
  • Titul navazuje na sérii krátkých dokumentárních filmů skupiny Paranormal tým o výzkumech paranormálních jevů. Tento je v pořadí devátým, ovšem prvním se stopáží přesahující třičtvrtěhodinu. (Nach)
  • V dokumentu vystupují dva české týmy vyšetřující paranormální jevy. Jednou je Paranormal tým, založený roku 2013 Ondřejem Bezouškou a Michaelou Mindlovou, druhou pak skupina V.T.P.J. založená roku 2012 bratry Milana a Miroslava Přibylových. (Nach)

Reklama

Reklama