Na špatné straně hlavně

Nathan Wilson

Trevor Mirosh

Kostýmy:

Oana Draghici

Zmena produkčného tímu Števovi pomohla. Už nebehá po Rusku alebo Ázií a nehľadá vrahov svojej rodiny, ale likviduje čávovcov v Paríži a to len preto, že má prísľub milióna Eur a prvotriednej fajky. A povedzme si na rovinu, s Ewen by to vážne šlo. Celkovo film by sa potácal niekde medzi jedna a pol ale Jade dostane samostatnú hviezdu, takže razom sme na 3 z 5(8.9.2018)

• otík

Nečekal jsem, že mě seagalovka ještě pobaví a ejhle, on se našel vskutku podařený kousek. Nejen že v něm Seagal po dlouhé době má i jakousi slušnou akci, ale dokonce si užije i scénu s nahou dívkou (i když mám podezření, že nahotinka byla jen nepovedeně vybraná dublérka) a hlásí velmi uvolněné a vtipné hlášky. Sice celý film je naprostá slátanina a kravina, ale na to už jsme v této céčkové lize zvyklí. Plusy ale film získává za to, že nevypadá prvoplánovitě levně, jsou v něm docela vtipné postavy, a když už na akci přijde, přeci jen z toho nebolí oči. A jako třešničku na dortu dostaneme i sem tam záběr na hýbajícího Seagosaura. Jo, já jsem spokojen a nenáročný divák by mohl být také. Díky, Steve.:-)(18.11.2017)

• kingik

Rozkošně masitý Steven Seagal pomůže krásce v nesnázích a odpraví padoucha, který si na ni dělal nárok. Atraktivní striptérka mu na oplátku slíbí část padouchových peněz, které jsou schované v Jaguáru, co stojí na hlídaném podzemním parkovišti, a sex (invenčně nejlepší nápad z celého filmu!). Vzápětí oba mají v zádech narkomafii vedenou dvojníkem současného Pepy Melena, jenž pase po ulitých penězích. Vše se semele v čarokrásné Paříži, jejíž ráz ale s nevynalézavým kameramanem zapadne. Vše je pořízeno za směšný rozpočet a je bídně zrežírováno, podle toho film vypadá, tedy směšně. Akce je ve filmu dohromady cca 5 minut. Napočítal jsem jen tři kratičké bitky + nervydrásající "akční" finále, podobající se úrovní odpolednímu seriálu na Primě. Titulní hrdina roky sloužil v armádě, ve zvláštních jednotkách a byl federálním agentem, není to ale na něm vidět, spíše to vypadá, že si roky dopřával v Mekáči, kde nakynul, až mu sebemenší pohyb činí potíže. Seagal působí dojmem, že má v zádech desku a ta mu znemožňuje pohyb. Problémem byl i jeho dublér, ten se vyskytoval i ve scénách, kde jeho služeb nebylo zapotřebí. A skandální byla i okatá zadní projekce ve scénách s jedoucími auty. Keoni Waxman je dvorním režisérem Seagala, ale spíše je mi někdejší akční ikony líto, že je odkázán na takového patlala, kterému skutečná režie dělá potíže, a tak jen splácal dohromady pár mrzkých pohyblivých obrázků. Mezi režiséry se nedá počítat. Až na exotickou krasavici Jade Ewen a kratší stopáž, se jedná o zcela dementní film, který sotva dokáže uspokojit nároky akčního fandy (céčkové produkce). 1/10(1.3.2017)

• Lacike

Po dlhej dobe Seagalovka, kde hra nas milovany aikido medvedik hlavnu ulohu. Dokonca tu nevyzera zle. O vahe je zbytocne diskutovat. Ta sa bude uz len navysovat, ale Seagal dal prec tu otrasnu vestu na sladkosti a gangstra satku. Nosi oblek a v niektorych scenach este okuliare. Takze proste vyzera normalne. Zapletka je jednoducha a tentoraz dava zmysel. Najlepsi je ale styl akym je film podany. Pôsobi to neskutocne pohodovo a do toho hra prijemna hudba. Prve dve tretiny obsahuju aj dost zabavnych vtipov a komickych rozhovorov. Traja zaporaci sa chystaju do miestnosti. Ja, zaklopem, ty ma budes kryt. A treti sa opyta: a co ja? Ty zatvoris dvere. Proste sa to vôbec neberie vazne. Keby taka zabavna atmosfera vydrzala do konca filmu, tak dam aj druhu hviezdicku, ale posledna tretina je uz klasicka nudna sucasna Seagalovka, kde sa zdlhavo pripravuje na akcne inferno. Skôr len infernicko. Seagolova starpower klesla natolko, ze cely film obsahuje 4 bitky, ktore trvaju dokopy asi minutu. Este menej trvaju prestrelky a vrcholom je jeden maly vybuch tasky s bombou. Dokopy 2 minuty akcie na cely film v ktorom sa nonstop keca. V bitkach sa Seagal snazi a predvedie aj svoje trademarkove vykrucanie ruk a sem tam dokonca aj kope. Ale uz ma kondicku davno za zenitom, takze nic co by sme od neho videli v ovela lepsom prevedeni neukaze. A uz to bude len horsie. Dockame sa aj obleceneho sexu. Bohuzial kraska Jade Ewen sa neukaze hore bez. Ukaze len holu prdel a aj tu mam pochybnosti, ze to bola ona. Po technickej stranke film vyzera kompetentne a jedine comu neuverite je, ze sa to odohrava vo Francuzsku. Par zaberov na Eiffelovku nezakryje Rumunske lokacie. Takze vysledkom je netypicky komicka Seagalovka, kde sa vynimocne nebavite na ucet tvorcov ale vdaka ich snahe. Keby sa v poslednej tretine na humor nevykaslali, tak to mohol byt prijemny film na jedno pozretie. Ale hardcore fanusikom to aj tak odporucam. Nic lepsie sa od Seagala uz nedockame. Za to ze som sa cely cas bavil davam s prizmurenim obidvoch oci 2*. 3/10.(25.9.2016)

• A.Beech

DEJ: Obézny vorvaň v obleku s oranžovými okuliarmi a vlasmi z plastelíny...teda pardon Stifn Sígl zachráni na parkovisku striptérku. WOW. To musela byť bezpochyby najlepšia scéna filmu, ktorú som však nevidel, keďže som v tom čase automatickým ladením hľadal JOJ Cinnamon na televízore. Ďalej som už videl ale takmer všetko a tento film mi ponúkol už len Seagala, ktorý sa ledva hýbal a tak len tak na oko - veľmi minimalistickými spôsobmi (len pohybmi rúk) zneškodňoval protivníkov. Asi je to tak, že čím objemnejší ten herec (Seagal)...teda chcel som povedať - čím novší má film, tým väčšia kravina, ale zato lepšia sranda. Podľa mňa tento film ani nie že nešiel do kín, ale nemohol výjsť ani na DVDčku, maximálne tak na CDčku k PC.(16.7.2017)