Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bývalý policista Michael Decker přijel do Francie. Decker je ale člověk, který si země mnoha památek příliš neužije. Hned první večer se na ulici zastane ženy, kterou napadá a bije její partner. Hádka vygraduje ve rvačku, v níž Decker násilníka několika dobře mířenými údery pošle k zemi. Jenže násilník se nechce nechat a na Deckera vytáhne pistoli. Následnou přestřelku s Deckerem ale násilník nepřežije. Decker má při vší smůle ovšem štěstí. Incident vyšetřuje jeho bývalý kamarád, policista Jean, a tak druhý den ráno Decker i se zachráněnou ženou, striptérkou Lisou, volně odejdou z policejní stanice. Místo toho, aby Lisa Deckerovi poděkovala a pokojně se rozešli, žena Deckerovi nabídne obchod. V autě jejího bývalého mrtvého přítele, Ronnieho, je prý schováno velké množství peněz. Pokud je Decker dokáže z auta dostat, bude půlka peněz jeho. Decker se od Lisy také dozvídá, že Ronnie sice vlastnil noční klub, který koupil kvůli tomu, aby tam ona nemusela pracovat, ale ve skutečnosti Ronnie prodával drogy pro jakéhosi Američana, Vargase. Tomu zde dělá poskoka zabiják Gage, kterého se Lisa bojí. Decker na nabídku přistoupí s tím, že si večer pro peníze na hlídané policejní parkoviště zajde. To už se ale po autu s penězi shání i Gage a jeho lidé, kteří se dozvěděli, že Ronnie je mrtvý a že ho zabil nějaký Američan. Gage přes známého právníka velmi rychle zjistí Deckerovu identitu a i to, že Decker je bývalý protidrogový agent. Gage o tom informuje Vargase, ten však dává jasný pokyn – chce peníze a Decker ani Lisa ho nezajímají. Decker večer vnikne na policejní parkoviště, zbije hlídače a z auta odnese hledané peníze. Gage, který se na parkoviště dostaví druhý den ráno v doprovodu právníka, zuří. (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (49)

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Tak a máme tu motivační řeč pro Stevena Seagala : Stejně to zase posereš! Usměj se sádelníku! Ok nebudu tvrdit, že jsem od toho čekal nějakej comeback, ten už vypasený mistr taktiky nepředvede, ale po celkem profi traileru jsem na to byl minimálně zvědavej, ale je to jenom profesionálně odvedená neakční nuda. Ano Stevo má hlavní roli a dokonce i děj je trochu odlišnej, tentokrát tu nejde o pomstu pravda. Jedinou pomstu Stevo koná na fanoušcích když jim servíruje další sterilní nezajímavou srajdu. Škoda ta úvodní bitka byla docela fajn, ale pak to sklouzne do nezáživnýho stereotypu. Občas to je i nechtěně zábavný, ale ne dostatečně a ohledně účasti Sádelníka v soubojích bych takový optimista nebyl. Ano sice je v bitkách vidět víc než jen záda a nohy, ale i tak mu není pořádně vidět do ksichtu, takže úspěšně pochybuji, že to byl on. Navíc ten experiment z rozdělováním děje do několika částí obrazovky v některých scénách, to mělo bejt jako co? Už jsem jenom čekal kdy rozpixelují obrazovku do 50 malých čtverečků. No nic srát na to, sádlo už je v píči a to definitivně.20% ()

SNCIS 

všechny recenze uživatele

Obsahuje spoilery: "V mém životě problémy vždy přicházejí v černých minišatech s dlouhýma nohama." Další společný projekt režiséra Keoni Waxmana a herce Stevena Seagala! Na scéně nechybí ani krásná žena - Zde striptérka Jade Ewen. "Vedle svého náročném pracovním rozvrhu tě občas stihl i zmlátit." - "Pouze když jsem byla zlobila." - "Proč si s ním zůstala?" - "Abych se odnaučila být zlobivá." Pěkně se na její dokonalou postavičku koukalo. ( Seagal a Ewen po sexu. ) "Je čas, abych ti řekl, že do toho jdu." - "Musela jsem být dobrá." - "Ale byl bych rád, kdybychom byli partneři a šli na polovinu." - "Takže jsem nebyla až tak dobrá." Jinak Seagal jako bývalý federální agent a záporáka si střihl Florin Piersic Jr. "V tomto byznysu je to tak, buď ty někoho zavěsíš na strop nebo někdo zavěsí tebe na strop." Děj v kostce: Padouši chtějí peníze, které ukradla sexy striptérka, kterou chrání nezničitelný Seagal. "Jednou za měsíc je nosil do banky." - "Víš do které banky?" - "Nevím, zatímco to on vyřizoval já chodila nakupovat." Mělo to hlavu a patu a bylo to akční a zábavný. DOPORUČUJI! - 90%. ()

Reklama

Rominator 

všechny recenze uživatele

Decker (Steven Seagal) zachrání Lisu (Jade Ewen), která mu řekne o dvou milionech schovaných v kufru auta, ale tuto hotovost chce zpět vlastník Mr. Vargas... Určitě by to šlo ještě lépe, ale tohle je nejlepší "SEAGALOVKA" po hodně dlouhé době. Steven je tady konečně za hlavního hrdinu a má i několik úderných hlášek. Příběh se odehrává ve Francii, ale celý film byl natáčen v Bukurešti v Rumunsku. Steven Seagal také produkoval. V End of a Gun není mnoho záběrů, kde by bylo vidět pouze záda nebo nohy Stevenovy postavy. V závěrečných titulcích má Chris Whitelaw kredit jako Stand-In for Mr. Seagal / "Seagalův záskok". HODNOCENÍ 50% ()

tron 

všechny recenze uživatele

„Ty si si to napísal, tak si to aj podpíš.“ Po dlhom čase som si znova pozrel novú seagalovku a tento silný zážitok ma viedol až k úvahám nad tým, kto ešte je a kto už nie je akčný herec. Veci, ktoré Seagal stváral v začiatkoch (Nico, Prepadnutie v Pacifiku, Nemilosrdná spravodlivosť...), boli brutálne a nekompromisné, mali vynikajúcu choreografiu. Tie bitky sú ešte i v dnešnej dobe drastické a intenzívne. Seagal sa na nič nehral, nemusel mať kaskadérov, ani dvojníkov. Bola to smrtiaca mašina na rozdávanie úderov. Reálne ovládal bojové umenia a každý vedel, že je lepšie si s ním nezačínať. Lenže na stole mu pristávalo čoraz menej kvalitných ponúk a nakoniec skončil vo videobéčkach/céčkach s mizernými rozpočtami, ešte mizernejšími scenármi a kolegami-hercami, ktorí vyzerali skôr ako komparz z porna. Jemu to ale zjavne nevadí! Ide si to svoje a i hranie vo filmoch takejto nevalnej úrovne mu umožňuje žiť nadštandardný život. A stále (hoci pribral 75 kíl a už sa pred kamerou takmer vôbec nehýbe, väčšinou iba sedí za stolom/v aute/v kancelárii a pozerá sa pred seba, lebo otáčanie hlavou by ho bolelo) prekvapivo má veľmi veľa verných fanúšikov. Tí si alebo neuvedomujú, ako rapídne nadol išla kvalita jeho snímok (čomu sa dosť ťažko verí), alebo je im to jedno, alebo ja neviem čo. V Na dostrel Seagal spojil sily s Keonim Waxmanom, s ktorým pos*al už veľa vecí (Strážcu spravodlivosti, Ochrancu, Najlepšieho zabijaka, Nezastaviteľného muža...). Na dostrel Steven zároveň produkoval, ale v podstate nejde o akčný film. Neviem, čo to je, ale akčný film by mal vyzerať inak. Pár akčných sekúnd je na začiatku a finále je akčné, ale medzitým len zopár pokusov o kratučké prestrelky a hŕstka kopancov, úderov a faciek. Zdalo sa mi, že v Na dostrel je namiesto Seagala jeho dvojník nielen v akčných scénach, ale i v scénach, keď má jeho postava sedieť v reštike za stolom, ale je snímaný odzadu, lebo Seagal povedal, že stačí dvojník. Sila. Do toho tupá modelka v hlavnej úlohe, štvrtotriedni gauneri a smiešny scenár. Ale bavilo ma to, svojím spôsobom. Na finále oceňujem, že sa Seagal pokúsil vrátiť k svojím brutálnym začiatkom, kedy sa rád vo finále stretol s najhnusnejším hajzlom filmu a niekoľko desiatok sekúnd sa navzájom krvavo sekali nožmi veľkými ako menšie mačety. Rozdiel je samozrejme ako medzi pečenou kačkou s lokšami a psím lajnom, ale i tak si to cením. ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Na špatné straně potravinového řetězce. Podívejte se na ten vodní meloun za oranžovými sklíčky a je vám jasné, že tu smůlu mají krávy, prasata, ovce, telata, jehňata i ryby. Vždyť před cvaldou Stevenem museli v rumunské Francii natírat kmeny stromů latexem, aby neokusoval kůru! Tohle rádoby akční veledílo o pragmatickém holportu s exotickou kurtizánou je jen jeho dalším straight-to-smetiště fiaskem. Proč v sobě nenajde špetku důstojnosti a neukončí to kinematografické trýznění? Proč raději nejede za Vladimírem na daču lovit medvědy a potápět se pro amfory? Proč?! ()

Galerie (42)

Reklama

Reklama