State Zero (festivalový název)

• Švédsko

State Zero

Krátkometrážní / Sci-Fi

Švédsko, 2015, 17 min

Andree Wallin

Andree Wallin

Nic nového pod sluncem, obzvlášť scénáristicky to není žádný zázrak. Na druhou stranu vizuální a technická stránka to vyvažují. Každopádně je tu dost dobrý potenciál, a jsem zvědavý s čím se Wallin vytasí příště. 60%(2.2.2017)

Žadná novinka co se týče děje a zápletky,každopádně i tak parádně zpracované...(16.10.2015)

Obsah: ...viz popis plus trochu zatajených "překvapivých" (...moc ne...) postapo zombies či čeho. na Dust channel. Hodnocení: V zásadě tradiční akční vybíjená bez jakékoliv přidané hodnoty. V jednu chvíli to má slušnou atmosféru, ale bohužel jen krátce. Chápu, že tvůrci chtějí udělat něco z oblíbeného žánru, ale nechápu, proč pořád plejtvaj námahou na věci, které neobsahují nic příběhově nového, natož zajímavého.(6.9.2018)

Jednohubka s audiovizuálem na nejvyšší úrovni ale bohužel s celkem už okoukanou zápletkou.(11.9.2015)

Vizuální rozcvička na profi úrovni navlíknutá na jakýsi děj.(5.6.2017)

Mnohem víc vytuněná grafika než u RUIN. Herci nejsou tak dřevění. Alespoň nějaká katarze narozdíl od ostatních videí podobného typu. Část od 12:30 je znepokojivá.(2.1.2018)

• jkpj22

Špatné herecké výkony a ucházející vizuál, ačkoliv postapokalyptický svět mohl být zpracován o poznání lépe.(19.11.2017)

Vizuál na solidní úrovni, to be continued na konci ale zanechává hořkou pachuť v ústech. Až budou venku všechny díly, snad budu hodnotit jinak.(21.11.2015)

Geneticky upravení lidé aka upíři v Evropě? Ve Stockholmu? Proč ne. Chvílemi jsem se i bála, atmosféra hutná a pěkná. Skvělá vizuální podívaná, byť příběh asi není nic moc nového. Tenhle "kraťas" mě rozhodně oslovil víc než spousta jiných krátkých filmů. Takže dávám s čistým svědomím 4*. Zajímalo by mě, jestli se někdy dočkáme toho "to be continued", docela bych chtěla vědět, zda je má teorie správná.(2.2.2020)