JenYu

Kanadský TV film. Jasně. Nečekám nic světoborného, ale tohle bylo v některých chvílích opravdu hodně zvláštní. Herecké výkony Clařiny kamarádky a jejího přítele mi připadaly jak z jiné planety - byl to záměr nebo ne? Příliš dlouhé vycpávkové scény (lyžaři na svahu, zasněžená krajina) působily jako by je tvůrci stáhli z nějaké databanky a vlepili na místa, kde potřebovali nahnat čas. Nosné téma filmu je vaření a když se ve filmu vaří, tak ani divák nevidí výsledek, to mi také přišlo zvláštní. Každopádně film je slabý a zvládnou ho asi jen největší romantičtí fanatici, ale moje hodnocení je především za Scotta Cavalheira, který dokonale splnil moji představu o hlavním milovníkovi :) ()

Zíza

Konečně vánoční film, kde je opravdový sníh a ona v něm není ani špetka Vánoc, natož dialogů, které by nezněly, jako by je napsal někdo z Wattpadu (možná že celý scénář tam odtud někdo napsal!), a hereckých výkonů, u kterých bych se nedivila, kdyby dostaly Zlatou malinu. Jediný bonus je tedy pravý sníh. Další věcí je zmrtvýchvstalý Boby na speedu, u kterého netuším, jestli byl pozitivum nebo prostě jen wtf. Každopádně není nad to investovat do někoho miliony, když jste toho někoho potkali před pár dny. Celkově je to nelogické, nesympatické, ale aspoň jim byla zima a sněžilo. ()