Ked Sally Sullivan (Kelli Berglund) bola malá, stala sa hrozná tragédia. Za tragických okolností zomrela jej najlepšia kamarátka Martha (Shiloh Verrico), a to na cintoríne. Hneď po tejto udalosti zmizla a nik nevedel, čo sa s ňou stalo. Prešiel nejaký čas a Sally sa vrátila do rodného mesta dúfajúc, že minulosť ju už nebude prenasledovať. No mýlila sa a v meste začnú zomierať ľudia a je jasné, že len ona môže zabrániť ďalšej tragédii. (Astaroth12)

Marze

Cílové publikum jsou děti nebo teenageři? Je to nízkorozpočtový horror. Špatní herci, špatná režie aby se na to dalo dívat. Všechno působí uspěchaně. Přitom nápad to je dobrý. ()

Morholt

Hřbitovní rádoby duchařská slátanina kategorie C, což se ale dalo čekat, když je hlavní hereckou hvězdou Jake Busey. Prostředí samotného krchova bylo sice docela fajn, ale jeho potenciál se nepodařilo zdaleka využít. Snaha navodit odpovídající atmosféru se tomu sice nedá upřít, ale v drtivé většině přicházela vniveč. Nástupy strašidel jsou zoufale neefektivní a duchové odkoukali pohyby z Planety opic, masky stojí také za starou bačkoru a herci jsou do jednoho příšerní, včetně již zmíněného Jakea. Další horor z kolonky zbytečných. 10% ()

corpsy

Ducharina? Skôr sucharina. Naozaj neviem nájsť nejaké tie plusy tohto, na horor sa hrajúceho bludu. Snáď len to, že tvorcovia chceli priniesť obstojného zástupcu svojho žánru. Chceli. ()

Astaroth12

Sú tu pre mna viaceré známe tvare, ale ani tie nemohli z tohoto braku urobiť aspoň priemernú ducharinu. J.Busey mi je vrcholne nesympatický v každom filme a ani tento nebol výnimkou. Dá sa povedat, že žiadny herec či herečka nemali moje sympatie, boli jedným slovom otrasný. Je to tu neskutočne chaotické, hned začiatok napovie, že film, nebude mat ani priemernú úroveň. Okrem ducha tu stretneme i čarodejnicu alebo zmienku o demonovi, čo sa mi zdá už naozaj celkom mimo, nezvládal sa sústrediť ani na jednu postavu, tobož nie na tri. Je tu strašná nuda a atmosféra nulová, ani cintorín tomu nejako teraz nepomáhal. Menej než 2*, ale i tak nedám, videl som poslednej dobe viacero filmov, ktoré ma iritovali o niečo viac. ()

oveckaoa odpad!

Podle popisu jsem čekal, že to bude horor o duchovi co vraždí na hřbitově realita je hodně jiná. Na začátku sledujeme děcka jak si hrají na hřbitově jedno tam spadne a umře následně se posuneme o 10 let a holka co tehdy u toho byla se vrací domů. Pak je tak hodinová pasáž o ničem kde jen zjišťujeme , že byla v léčebně a vidí ducha té mrtvé holky tady se nic ani neděje a na konci se zjistí, že ta holka je vyvolená bojovat proti silám zla. Většinu času to horor nepřipomíná a režisér má asi rád hodně drony tak jsou zde i záběry jakoby z nich. P.s. proč ten duch pokud byl teda hodný zabil toho kluka nebo ten kluk byl zlý a zasloužil si to ? Ta scéna nedává ani smysl. 0 procent ()

zolo23

Príšerná nuda. Každá scéna mi pripadala tak 3x dlhšia ako by mala byť.. O herectve tu nemôže byť ani reč. Jednu malú hviezdu dávam za celkom pekné baby, na ktoré sa celkom dobre pozerá...keďže na nič iné sa ani nedá. ()

jokino odpad!

OMG, fakt neviem, kam ako zaradiť tento blábol..? To už sa tie $ mohli ozaj investovať do niečoho zmysluplnejšieho.. Toto je skutočne totálna strata času. ()

Aceboris odpad!

Ako nazvať tento filmový "skvost" že by Odpad. Hej to bude presné a výstižné. Toto čo sa tvári ako film a snaží sa navodiť atmosféru hororu by snáď nevystrasilo ani malé dieťa . To budete musieť prekusnut , ale tie herecké výkony tak to už bolo aj na mňa veľa, nič tu neladilo, dokonca ani hudba . Nikdy nepozerám dopredu hodnotenia filmu , ale tu som možno spravil chybu. Ešte v polovici si vravím , že takých 20% bude max, čo sa na konci zmenilo na odpad . A vidím , že som sa vôbec nemýlil . Film neodporúčam s hororom nemá nič spoločné, možno akurát samotný názov filmu, Duch na cintoríne. Málokedy dam hodnotenie odpad , ale teraz ho musím dať . Za mňa odpad. ()