Reklama

Reklama

Expert na zločin

(seriál)
  • Rakousko Meiberger - Im Kopf des Täters
Krimi
Rakousko, (2018–2020), 15 h (Minutáž: 45 min)

Hrají:

Fritz Karl, Cornelius Obonya, Ulrike C. Tscharre, Franz Josef Danner, Otto Schenk, Rainer Egger, Kristina Bangert, Hilde Dalik, Simon Hatzl, (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(20)

Obsahy(1)

Thomas Meiberger (Fritz Karl) je soudní forenzní psycholog, který pomáhá s vyšetřováním zločinů v okolí rakouské metropole Salcburk. V lidské psychice se vyzná jako nikdo jiný. Když chybí důkazy, Thomas je právě tím, koho si prokurátorka Barbara Simma (Ulrike C. Tscharreová) zavolá na pomoc. Nezastaví ho ani zdánlivě nevyřešitelné případy, protože si všimne i toho, co ostatní přehlédli. Má to však jednu nevýhodu: v tu chvíli musí spolupracovat s inspektorem Nepomukem Wallnerem (Cornelius Obonya). Tento detektiv, přezdívaný „Nepo”, žije s Thomasovou bývalou manželkou a dospívajícím, patnáctiletým synem. Mladý Patrick má rád kouzelnické triky stejně jako jeho otec. Díky společné zálibě mezi ním a Thomasem vzniklo silné pouto – stejně jako kdysi mezi Thomasem a jeho vlastním otcem… Neobvyklá kombinace znalostí z analytické psychologie a kouzel je Thomasovým skrytým esem v rukávu pokaždé, když se snaží dopadnout a usvědčit záludného pachatele. Ať už nechá zmizet sklenici, aby „zajistil důkaz”, nebo uhasí oheň, aby vyvedl z míry podezřelého, šarm a manýry veselého kouzelníka zůstávají v ideálním kontrastu ke kriminálním dramatům, se kterými se musí vyrovnávat v práci. (TV Prima)

(více)

Recenze (1)

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

není to na přední příčku hitparády.Režie to dosti odflákla.Ale vzhledem k tomu,že je to natočeno po "evropsku" a v podstatě i kvalitnějí než tuzemské jsem si to teď rozmyslela a přidám ještě jeden bodík.Za obyčejnou atmosféru bez vystajlovaných detektivů a koneckonců mi sedly i podbízivé scény horského prostředí kde se děj odehrával.I kdybych měla voslepnout tak to dodívám.Akorát mi bude asi silně vadit paralelně jdoucí vztah nevztah s bývalkou Thomase.Takovéto jó a né a možná.... ()

Galerie (183)

Reklama

Reklama