Reklama

Reklama

David Attenborough: Zvířecí dynastie


Tygr (E05)

(epizoda)
Dokumentární
Velká Británie, 2018, 59 min

Obsahy(1)

Odvážná samice musí bojovat o udržení svého loveckého revíru a zároveň krmit a ochraňovat dospívající mláďata... Tygřice Raj Bhera žije v tygří rezervaci Bahdhavgarh v Indii. Má k dispozici vynikající teritorium s hustou džunglí, malými jezírky napájenými prameny a pastvinami bohatými na zvěř. Nyní se této mohutné tygřici narodila čtyři mláďata, o která se musí starat, neboť představují budoucnost její dynastie. Idylický svět, který obývá, se ale začíná měnit. Na její loviště pronikají cizí tygři, kteří si hledají svoje vlastní teritorium. Doprostřed jejího území se dokonce odvážila i její dospělá dcera Solo. Tlak, který na ni a rodinu vyvíjí konkurence, ji však nakonec přinutí učinit rozhodnutí, které může znamenat nejen její konec, ale i konec celé dynastie. (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

sehe 

všechny recenze uživatele

Drsná,krutá,krásna príroda.Tigria matka musí sama uchrániť svoje teritórium,nakŕmiť seba,nakŕmiť 4 hladné tigrie mláďatá a pomerne tvrdo so zraneniami bojovať i so svojou staršou dcérou o územie.Nádherné zábery ()

Reklama

oasismanik 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

V poslednej epizode tohoto skvelého dokumentu tu máme nádherné a majestátne tvory: tigre. Po akčnej a geniálnej minulej epizode je táto trochu menej akčná, čiže ostáva iba vychutnávať krásne prostredie indickej rezervácie. ()

lioncel 

všechny recenze uživatele

Přehnaně útlocitné /korektní/ ... neuvidíme žádné zabití kořisti, ze souboje s konkurencí jen ošklivé rány na těle matky a o smrti dospívající dcery tygřice, kterou zřejmě sejmuli vesničané, také jen slyšíme od vypravěče - "už nikdy ji matka neuvidí" ... ()

Galerie (24)

Reklama

Reklama