Japonský masakr motorovou pilou (festivalový název)

Čimamire Sukeban Chainsaw

血まみれスケバンチェーンソー

Chimamire Sukeban Chainsaw

Chimamire sukeban chênsô

Bloody Chainsaw Girl

Bloody Delinquent Girl Chainsaw

(neoficiální název)

Horor / Akční

Japonsko, 2016, 76 min

Micunori Fukuhara

Cujoši Sone

• Ryuuhei

Absurdní ptákovina svým obsahem ale naprosto vyhovující japonské šílenosti. Pantsu-shoty, dokonce i jeden případ svrchní nahoty, hromada krve a jak už jsem uvedl, 99% absurdních situací a příběhu, který se sice snaží dávat smysl, ale... nedává jej. Stylem zpracování je to asi jako kdyby se parta kamarádů rozhodla natočit levný film - tedy, laciné efekty, laciná kamera a o nic méně lacinější herecké výkony a výběr lokací. Tedy, dejme tomu, pro takové to vypnutí a pobavení ideální. Jinak? Výkvět bez špetky geniality, plácající vše možné dohromady. 45%(17.6.2017)

Mladé dievča musí bojovať proti nelútostným cyborgom po tom, čo ovládli ich školu keď ich vytvorila šialená študentka. Jej jediným pomocníkom je motorová píla, ktorá jej pomáha ničiť všetko v jej ceste. - Poriadna šialenosť z Japonska. V podstate je to len obrovský chaos a ani som nevedel kto je kto a čo sa to tam vlastne deje, ale vďaka krátkej stopáži a kope akcie sa na to dalo celkom príjemne pozerať.(3.9.2017)

Jsem fakt velký fanda japonských šíleností s digitální krví,protože u nich je jednoduché vypnout a prostě se bavit. No a u Bloody Chainsaw Girl se mi to zase potvrdilo. Hlavní hrdinka a její motorová pila se kterou bojuje proti dalším různě upraveným spolužákům je zábavná jízda. Scéna s chycením pily prsama byla fakt top a dost pobavila. Takže znovu jak bývá zvykem prostě plná palba,protože mě tyhle filmy baví.(13.7.2020)

Další absurdnost z Japonska plná chaosu ,ale pravda je,že toto Japonci mistrně ovládají.VIZ-Tokyo gore police z roku 2008.(1.10.2017)