poster

Krutý omyl

 • Austrálie

  Gross Misconduct

Drama / Thriller

Austrálie, 1993, 95 min

Režie:

George Miller

Kamera:

David Connell

Hudba:

Bruce Rowland

Producenti:

Roselle Y. Monteverde

Scénografie:

Jon Dowding
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • aLPaC
  ***

  Je mi celkem záhadou, že tenhle film nevidělo ani 10 lidí. Samozřejmě nebudu lhát, stáhnul jsem si to kvůli Naomi, která jakožto pětadvacítka působí neskutečně rajcovně. Co se týče samotného filmu, určitě to není nic, u čehož byste se nudili. Ano, nic originálního, atraktivní a máklá studentka chce svést atraktivního učitele. Než začal soud, tolik mě to nebralo, ale soudní dramata (i když tento film tak označit nemohu) mám velmi rád, vždy jsou plné emocí, nespravedlivých procesů a outsiderů. Tady je soud tak možná 20 minut, ale ty opravdu stojí za to. A ten závěr byl taktéž dobrý. Něco takového jsem sice čekal, ale pořád jsem se nemohl rozhodnout mezi dvěma osobami.(29.10.2014)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  Nadměrná spotřeba kemrohader při natáčení filmů s Naomi Watts začalo už roku 1993. I tak je ale třeba poznamenat, že je ve svých 25 letech v roli studentky patřičně sexy, dosti odhalená a vypočítavě bitch na to, aby svedla (údajně) atraktivního profesora a rodinného přítele a obvinila ho ze znásilnění. To co přijde v závěru, dělá definitivně z Krutého omylu úchyláckej thriller koukatelné úrovně. 65%(29.7.2015)

 • Rodriguez
  ***

  Distribuční překlad na vhs je: "Krutý omyl" pod hlavičkou: Five Stars Entertainment.(4.9.2011)

 • Pavlík
  **

  08. 10. 2013 (218.); paní Schreiber byla pěkná i za svobodna, přesto incest je incest(8.10.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace