Cesta do středu Země (TV film)

Journey to the Center of the Earth

John Stokes

Bruce Rowland

Harry Hitner
  • L_O_U_S

Ze scénáristického hlediska opravdu nepovedený film. Navíc mi připadá divné, že manželka přijde o svého muže, nijak zvlášť to s ní nezamává a hned si nabalí nového chlapa, se kterým už stejně neoficiálně udržuje vztah. (43.)(28.9.2006)

• AlfaNumerO

občas si člověk říká, že při natáčení takovýchto sra*ek museli být autoři úplně sjetí. Jenže pokud divák není taky, nemá šanci jejich ideu absolutně pochytit. Nu... zase jednou ODPAD :))(21.1.2011)

• Siegmund

Přesto, že se jedná o fantazii, vadilo mi naprosté nerespektování i těch nejelementárnějších fyzikálních zákonů. (pondělí 24.08.2009)(24.8.2009)

• CaptainNor

Ta jedna hvězdička je za snahu autorů a za to, že jsem se díval po očku od počítače a jakési naivní očekávání a lenost mě nepřiměli, abych to někam přepnul. K tomu abych zasedl a díval se naplno jsem však nenašel jediný důvod..(23.4.2012)

• Phobia

No, první část s bídou koukatelná, pokud má člověk po velmi náročném dni, případně se ještě úplně nevzpamatoval z vopice. Ovšem druhá část - to už je skutečná perla mezi exkrementy. Pro dospělého diváka ztráta času, dětem vysvětlit dopředu, že to s J. Vernem nemá nic společného - těm se tahle slátanina plná podivných ještěrů a přiblblého "dobrodružství" teoreticky může líbit. Já jsem se u toho ohromně nasmála a protože smích prý prodlužuje život, tak dám celých přemrštěných 30%... Moment, smála jsem se jen u první části, na druhou jsem zírala silně nevěřícně a s pocitem trapnosti; pokud si správně pamatuju, psychicky jsem to až do konce nevydržela. Takže oprava: 20%.(13.3.2009)