Epizody(13)

Jeoffrey

Čtvrtá série byla pro mě hodně zajímavá. Zodpověděla mi spoustu otázek a ukázala, že zdejší příběh je poměrně dobře promyšlený a vše kolem něj mě docela dobře bavilo. Nemůžu si stěžovat, jak jsem psal u série předchozí, mám takovéto kombinace fantasy a sci-fi docela rád. Dokonce mě bavilo i všechno to pletichaření a rozkoly, které tahle série přinesla. Intriky mě baví! Vlastně i takoví Double Trouble jsou (no dobře, celý koncept nebinárních pohlaví je pro mě hodně divný, třeba říkat jedné osobě "oni", ale asi s tím dokážu žít...) zajímavá postava a jejich hrátky s ostatními charaktery mě vlastně těšili. Je tu hodně důrazu na přátelství, takové mnohem složitější lekce, než třeba od Poníků a minimálně dvě postavy se zde poučí o významu známe písničky Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře, minimálně té části o kamarádech... Jsem zvědavý, jak to dopadne, protože to jak se kapitán Picard vypořádal s Borgy jsem už viděl, takže se nabízí otázka, jestli tohle bude něčím podobné... Spousta charakterů se někam posunula, je vidět jejich postupná přeměna a po pravdě dokážu i lehce odhadovat některý jejich další vývoj. Potěšil i fakt, že některé postavy, které mě dřív tolik nebraly nyní dostávají svojí důležitou roli v příběhu a tak mi skoro nikdo nepřipadá nějak extrémně zbytečný. 8/10 ()