She-Ra a princezny moci (TV seriál)

She-Ra and the Princesses of Power

Animovaný / Akční / Dobrodružný

USA, 2018–2019, 15 h 36 min (Minutáž: 24 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

Veľmi pozerateľné.(14.11.2018)

Animácia na úrovni Nickelodeon, ale zatiaľ to ide.(14.11.2018)

Som veľmi prekvapená a sklamaná, že tento seriál nezískal väčšiu popularitu, ale dokonca získava len kritiku, sťažnosti a nenávisť. Seriál je priam nabitý emóciami a napätím a v každej epizóde sa nájdu aj komediálne prvky. Spôsoby, akými o ňom každý hovorí ma dosť udivujú. Čo vlastne tomuto seriálu chýba? Z môjho pohľadu skutočne nič. Je nemožné sa pri ňom nudiť, alebo úprimne nepustiť slzu dojatia. V žiadnom prípade seriál nepôsobí umelo. Všetko, čo vidím je, že sú doň vložené celé srdcia a duše tých, čo na tom pracujú. Nikto ma nikdy nemôže presvedčiť, že tomuto seriálu chýba cit, pretože to je ten najväčší protiklad, aký sa dá povedať. Animácia je z môjho pohľadu na vysokej úrovni, dessign postáv veľmi sympatický a hudba, ktorá sprevádza dej každej epizódy je emocionálna, či chytľavá sama o sebe. Opening za mňa 10/10. Postavy, ich vzťahy a interakcie sú uveriteľné, každá postava má svoj príbeh a dôvody na svoje konanie, niesú len čiernobiele a vďaka spôsobom, akými dej prebieha, je ľahké vžiť sa a chápať každú jednu postavu, dokonca aj tých najväčších zloduchov. A v žiadnom prípade sa nejedná o nejaký b-čkový, klišéovitý animák. Je pre mňa absolútne nemožné pochopiť, prečo toľko nenávisti, odsudzovania a zasadnutosti voči nemu. She-Ra And The Princesses of Power si ma totálne získala po každej stránke a u mňa sa automaticky radí medzi naj animáky.(27.10.2019)

For the honor of Grayskull, for the Horde, for the He-Man leather briefs. She-Ra.(14.11.2018)

Takový gay vibe jsem u kreslenýho seriálu snad ještě neviděl :D ale ono to vlastně dost dobře dotvářelo tu nevinnou a roztomilou atmosféru. Je to taková ptákovinka, ale rozhodně dokáže pobavit.(19.11.2018)

• Alligator-

Politická propaganda v animované podobě.(23.11.2018)