Dámy a Kokoti, práve sme mali možnosť vidieť Superbowl či siedmy zápas Stanley cupu vo Wrestlingu. A nie je už žiadnym prekvapením, že ním bol ženský zápas. Charlotte vs Ronda, Waw, waw, waw. Inak Survivor Series je historicky totálne najslabšia PPV, ale roky 2017 a 2018 sú úplne iná liga. Nie som si istý, čo ešte chcú impotentní chuji rozdávajúci dve tri hviezdy za takýto skvost, ale pre zdravie nás všetkých by bolo asi fajn, keby ste svoju pozornosť definitívne upriamili na Pokémonov, vzali svoje pokélopty alebo čo je to a tiahli odtiaľ kade ľahšie. Je vidieť, že wrestlingu rozumiete. No a teraz dopapať chlebík a šupu šup do postielok.(15.12.2018)

Dat booking. Příčetnému člověku zbývá jediná možná reakce. Popřípadě se těšit na Botchamanii 2018, main event Nia Jax vs. Brie Bella. Book it, Vince!(19.11.2018)

• Chris Masters

Dvě hvězdičky za tři jakž takž povedené zápasy. Na tohle se už opravdu nedá koukat. Sbohem WWE!(15.12.2018)

• - Oficiální skladbou show je píseň „Let Me Live / Let Me Die“ od Des Rocs. (TheSpearCZ)