Politiků se ptáme na tělo a trváme na odpovědi. Přibližujeme vám životy osobností Česka a pomáháme objevit ty, které ještě neznáte. Dáváme hlas příběhům a tématům, o kterých by se mělo mluvit. Prostor X je o lidech, kteří mají co říct a které chcete slyšet. (Televize Seznam)

Marze

Shlédl jsem jen jeden díl https://www.mall.tv/prostor-x/jana-havrdova-stat-uz-nesmi-zakazovat-opatreni-brani-lidem-zlepsit-si-zdravi a můj dojem je , že "inteligenti" ze Sněmovní ulice dělají všechno pro to, aby obyvatelům omezováním pohybu snižovali imunitu. Jak řekla v tomto díle prezidentka České komory fitness Jana Havrdová, 80% lidí hospitalizovaných s covidem trpí obezitou. Když se podíváte na dokumenty rozebírající příčiny vzniku fašistické diktatury v Německu, tak rozhodujícím okamžikem bylo vyhlášení výjimečného stavu německým parlamentem s omezením občanských svobod v době, kdy zde fašisté ještě neměli většinu. ()

rublik05

Na Prostoru X jde krásně poznat, jak moc se může moderátor vyvíjet. Od počátečních rozpačitých rozhovorech se pan Strakatý postupně zdokonaloval, až se podle mě dopracoval mezi současné nejlepší talk show moderátory v zemi. Oceňuji zajímavý výběr hostů, dobře kladené otázky, ať už příjemné, nebo nepříjemné. Moderátor je vždy dostatečně připravený, nelze si nevšimnout vysoké míry profesionality, zkrátka vše je tak, jak má být. 9/10. ()

SOLOM.

Musím uznat, že tento diskuzní pořad mě celkem zaujal. Tedy alespoň těch pár dílů, které jsem viděl. Zrovna jsem se dodíval na Vaška Klause a po delší době musím souhlasit s většinou toho, co řekl (a to ho zrovna moc v lásce nemám). Moderátor taky odvádí svou práci dobře (takový Moravec by se od něj mohl učit, co je to objektivní moderování). Takže tady dávám palec nahoru… ()

Ichabod

Zajímavý hosté, kteří dostávají dobré dotazy, aby se divák něco dozvěděl. A díky tomu, jsou rozhovory tady rozhodně z těch lepších co divák může vidět. Není to plochá tupá talkshow jako u Krause. ()