Reklama

Reklama

Spravedlnost podle Spensera

  • USA Spenser Confidential (více)
Trailer

Spenser zrovna vyšel z vězení, ale vyšetřování zvrácené vraždy ho znovu přivádí do bostonského podsvětí. (Netflix)

Videa (5)

Trailer

Recenze (210)

Superpero 

všechny recenze uživatele

Je to docela zábava, ale příběh je dost slabej a moc jsem nechápal, proč všichni dělají, to co dělají. Navíc od první vteřiny přesně odhadnete, kdo bude hlavní záporák, protože je to tak vždycky v těchto policajtskejch filmech. Líbilo se mi, jak Wahlberg ale dostal snad od každýho do držky :) Berg míval lepší filmy. ()

Cervenak 

všechny recenze uživatele

Detektív Spenser a čierny obor Hawk sú postavy z románov Roberta B. Parkera, mám ich rád pre skvele napísané dialógy a čítal som skoro všetko, čo vyšlo v češtine. Film si vzal mená hlavných postáv a inak to s predlohou nemá skoro nič spoločné. Ale nevadí, stále je to pohodová polotelevízna oldschool kriminálka, ktorú si Berg a Wahlberg natočili asi len tak pomimo, bez tlakov, za isté prachy od Netflixu. Nie je to nič objavné ani vizuálne omračujúce, akcia je zredukovaná na pár pästných bitiek a vtipnú scénu Markovho súboja so strážnym psom. Napriek tomu ma to celkom bavilo a pokojne by som si raz ročne jednu takúto spenserovku dal. ()

Reklama

verbal 

všechny recenze uživatele

Byla by to bývala byla dobře natočená nahláškovaná akční kokotmédie na plnou palbu, nebýt nebývalé scénáristické debility, která tomu pokřivenými prsty vrazila do zad oslintaný rohlík s nutelou. Ústřední zápletka se rozvíjí jako syfilitická meningitida ve čtvrtém stádiu a její retardované vyústění uspokojí snad jen dvanáctiprstého diváka. Párkr si teď dozajista musí ošoupávat vystýlku rakve nasraným obracením se. Škoda, no. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Očekával jsem průměrou buddy komedie a nakonec jsem byl upřímně spokojen. Ač je to zvláštní, tak Mark Wahlberg a Winston Duke mi docela po kopě seděli. Navíc to umocňoval legendární Alan Arkin a tak to vysloveně příjemně šlapalo. Bylo to vtipné tak akorát, akční tak akorát. Všeho sice spíš pomálu, ale v rámci celku víceméně spokojenost. Takových filmů je dneska jako šafránu. Sice by se dalo srovnávat se staršími, dnes už legendárními kousky, ale proč bych to dělal, když jsem si to v podstatě užíval? ()

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Fajnová žánrovka, která se pokouší o podobně oldschoolovou stylizovanou kriminálku jako Jack Reacher, ale málomluvnému hrdinovi staví do cesty křivé policajty. I když se všichni klíčoví "hoši v modrém" znají, trochu tu chybí přirozenější osobní dotek, jaký dokázali před pár lety tváří v tvář rozehrát Bruce Willis a David Morse v 16 blocích. Akce je na Berga překvapivě skromná, Hawk kdyby tam nebyl, tak by se moc nestalo a Arkin s Shlesinger měli dostat víc prostoru. ALE pokud jsem celé to divadlo na poctivé staré kriminální časy Reacherovi nevěřil, částečně pro Toma Cruise, Spenser na mě naopak téměř pořád fungoval. Brian Helgeland tyhle postavy zbité životem, co si jdou za svým, zkrátka umí. Neříkám, že se Wahlberg v roli Spensera našel, ale odehrál to způsobem, že bych se nějakému tomu sequelu vůbec nebránil. 70% ()

Galerie (55)

Zajímavosti (4)

  • Natáčelo se v americkém státě Massachusetts. (Rominator)
  • Cerrone se jako zkušený zápasník také spolupodílel na choregrafii bojových scén a vypomohl i jako kaskadér při automobilových honičkách. „Nemůžu uvěřit, že mi za to ještě zaplatili,“ rozplýval se Kovboj, který je známým milovníkem adrenalinu. [Zdroj: fights.cz] (Duoscop)

Související novinky

Streamovací služby platí hercům obří částky

Streamovací služby platí hercům obří částky

21.08.2021

Filmové i televizní odvětví před časem začalo ve velkém migrovat na streamovací služby, důvodů pro to je pak spousta, jeden z nejzásadnějších jsou ale definitivně peníze. Právě těmi totiž služby jako…

Armáda mrtvých je na Netflixu obří hit

Armáda mrtvých je na Netflixu obří hit

29.05.2021

Nejspíš se to dalo čekat, v poslední době se to totiž daří všem větším filmům od Netflixu a jen to ukazuje, že marketingově má streamovací gigant vše dobře pohlídané. Každopádně zombie novinku…

Netflix vévodí žebříčku streamovací sledovanosti

Netflix vévodí žebříčku streamovací sledovanosti

15.01.2021

Nedávno jsme tu měli žebříček nejstahovanějších seriálů a dnes se podíváme, jak na tom jsou legální streamy. Kdybyste měli tipovat, který seriál byl na streamovacích službách tím nejsledovanějším…

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Nejoblíbenější uživatelé ČSFD se tradičně svěřují s osobními topkami 3 filmů (a seriálů), uvedenými v našich končinách (nebo kdekoliv jinde) v uplynulém roce, a od letoška jejich řady rozšiřují taky…

Reklama

Reklama