Pilot (S01E01) (epizoda)

Akční / Drama / Sci-Fi

USA, 2019, 42 min

Režie:

Marcos Siega

Hudba:

Sherri Chung

Zvuk:

Dan Hiland

Scénografie:

Lisa Soper

Kostýmy:

Maya Mani
(další profese)
 • choze
  **

  Pokud to někdo odstřelí jen kvůli LGBT a girl power, tak je idiot, ale celkově to fakt není žádný zázrak, jen přímočarý akční seriál s nevýraznými postavami, dějem i akcí, ale aspoň v hodně svižném tempu. O fous lepší než pilot Stargirl, ale v dost podobném stylu. A co říct k tomu, že se to odehrává tři roky po zmizení Batmana i Bruce Waynea, ale vůbec nikoho nenapadne si ta zmízení dvou nejznámnějších mužů Gothamu spojit...(22.5.2020)

 • Trevor
  *

  LGBT láska medzi novým ochrancom poriadku v Gothame a afroameričankou. Liberáli, Netflix a HBO, korektnosť a ten ďalší bullshit...už toto je dostatočným dôvodom k tomu, aby to človek prestal sledovať, ale samotné spracovanie je tak na úrovni komiksov pre 12 ročné deti, femini nesmie chýbať a tak sú všetky šéfky či už gangu alebo ochranky ženy a človek už naozj zatúži po seriály, kde sa tieto sračky nebudú vyskytovať a človek dostane solídny príbeh. V tomto seriály tomu tak určite nebude.(28.1.2020)

 • Zek
  *

  Tak tohle se vážně nepovedlo. Jako vedlejší postava v seriálech Arrow a Flash ok, ale na celej seriál, absolutně ne. Už bych raději viděl Batgirl nebo Nightwinga, kteří jsou daleko lepší postavy než nějaká Batwoman. I v komiksech je to totálně kýčovitá postava. Jo a ta herečka mi na ní vůbec nesedí.(15.10.2019)

 • M.i.k.e
  **

  možná ještě pár dílů dám,ale že by mě pilot přesvědčil se úplně říct nedá.Vypadá sice úplně stejně jako všechny seriály z Arrowverse,ale přesto funguje jako celek hůř než zbytek.Vlastně funguje hůř než nejslabší článek - hloupoučká a slabá Supergirl a to je co říct.Možná kdyby se to přestalo brát tak strašně vážně,bylo by to lepší (a nemusí z toho být nutně parodie typu Legend).To,že je Batwoman lesba a celé je to zaměřené tímhle směrem nevadí,vzhledem k tomu,že v komiksu je to stejně...40%(12.10.2019)

 • iXtr3m3
  *

  WTF? Odpad tomu nedám, lebo sú ďaleko horšie seriály, ale toto je od DC v spracovaní CW fakt dno. Oproti tomuto je aj Arrow, Supergirl a Flash o triedu lepšie a to sú relatívne slabé seriály, ktoré sa na Titans alebo Doom Patrol neťahajú ani z kilometrovej diaľky. Zlatý Smallvile, to boli aspoň teen časy, toto je hanba DC svetu. A žiadne LGBT v tom nie je ako problém, keby si tam šušky lízli, možno by som prihodil jednu hviezdu navyše, takto končím hneď po prvej časti.(21.10.2019)