Batwoman

• USA Batwoman
USA, (2019–2022), 35 h 36 min (Minutáž: 40–42 min)

Ruby Rose, Javicia Leslie, Nicole Kang, Rachel Skarsten, Dougray Scott, Meagan Tandy, Elizabeth Anweis, Dakota Daulby, Brendon Zub, Camrus Johnson (více)

Série(3) / Epizody(51)

Tři roky po Batmanově záhadném zmizení zavládne v Gothamu zoufalství. Bez maskovaného bojovníka jsou gothamské policejní složky brzy přemoženy kriminálními živly, proti kterým jsou ostatní bezmocní. Na scénu vstupuje Jacob Kane se svou bezpečnostní vojenskou firmou Crows Private Security a rozmístí po městě všudypřítomné střelce a milici. Nemilosrdné přestřelky mezi gangy si před lety vyžádaly životy Jacobovy první ženy a jedné z jeho dcer. Svou přeživší dceru Kate Kaneovou proto pošle z Gothamu pryč do bezpečí. Po potupném vyloučení z vojenské školy a letech tvrdého výcviku přežití se Kate vrací domů zrovna ve chvíli, kdy se Wonderland gang zaměří na otcovu bezpečnostní firmu a unese jeho nejlepší agentku Sophii Mooreovou. Aby Kate pomohla své rodině i celému městu, musí se stát někým, kým její otec pohrdá - bdělou strážkyní. S pomocí své dobrosrdečné nevlastní sestry Mary a mazaného Lukea Foxe, syna technologického mága z Wayne Enterprises Luciuse Foxe, se Kate Kaneová pokusí pokračovat v odkazu svého nezvěstného bratrance Bruce Waynea jako Batwoman. (HBO Europe)

gustaw odpad!

Bohužel představitelka je lesba takže tím pro mě po dvaceti minutách prvního dílu skončila celá série. ()

mapar odpad!

Komiksy od DC u mě skoro vždy mají nějakou tu protekci, protože mám prostě ten vesmír rád. Říkám to jen proto, abych podtrhl, jak moc se musí autoři snažit, abych dosáhl takové úrovně znechucení. První řada ještě celkem šla a pro fanoušky DC to byla jistě snesitelná podívaná. Ovšem seriál se postupně dostal do stavu, kdy pozérství je důležitější než děj nebo postavy. Seriózně jsem začal hledat v titulcích, jestli se náhodou seriál nezačal točit v koprodukci s ČR. Pokud si opravdu nelibujete ve špatných seriálech, ruce pryč, tady není pozitivum pro nikoho ()

Hed94

Batwoman má super potenciál, ale rozhodně ne v tomto podání, stejně jako veškeré ostatní CW seriály i tenhle trpí přehnanou dětinčností a snahou diváka vzdělávat místo toho aby se prostor dával zajímavé příběhové lince. ()

vanislav odpad!

Feministická blbost, urážející původní komixová dílka. Autoři by měli dostat pár facek. Zvládl jsem první dva díly a doteď se cítím jako kdyby mne někdo duševně znásilnil. ()

Aresko123 odpad!

Ak chcete vidiet nesympatickeho neduziveho chlapca co je debilne potetovany, tak ste tu spravne, on totiz hra batwoman. Jeho postava Batwoman je urcite najhorsi kasting za posledne roky............... tak tento serial je fakt uplna hovadina ()

Batwoman našla novou Kate Kane

Batwoman našla novou Kate Kane

22.03.2021

Herečka Wallis Day (Krypton) byla oznámena jako nová posila do seriálu Batwoman. Ujme se pak postavy Kate Kane, kterou v první řadě hrála herečka Ruby Rose. Seriál v poslední epizodě odhalil, že… (více)

Batwoman zahodí postavu Kate Kane

Batwoman zahodí postavu Kate Kane

04.06.2020

Stanice CW zdá se vyřešila svůj nastalý problém v rámci seriálu Batwoman, který vznikl díky nečekanému odchodu herečky Ruby Rose z hlavní role. Ta důvody neuvedla, nicméně spekuluje se, že v tom… (více)

Ruby Rose opouští roli Batwoman

Ruby Rose opouští roli Batwoman

20.05.2020

Herečka Ruby Rose šokovala fanoušky oznámením, že končí v roli komiksové Batwoman od stanice CW. Role tak bude ve druhé řadě obsazena jinou herečkou, seriál si nyní dává pauzu, na obrazovky by se měl… (více)