Reklama

Reklama

Carlo & Malik

(seriál)
Krimi / Drama
Itálie, (2018–2022), 33 h 8 min (Minutáž: 49–59 min)

Hrají:

Claudio Amendola, Miguel Gobbo Diaz, Fortunato Cerlino, Rosa Diletta Rossi, Margherita Vicario, Antónia Lišková, Angela Finocchiaro (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(36)

Obsahy(1)

Ostřílený detektiv dostane za parťáka mladou vycházející hvězdu a při vyšetřování série vražd se musí vypořádat s vlastními předsudky a stíny minulosti. (Netflix)

Recenze (3)

petikacka 

všechny recenze uživatele

Já prostě miluju Itálii a potažmo Řím. A tady se mi toho dostalo měrou vrchovatou. Sympatický inspectore Carlo a neustále napadaný černý, rozporuplný a vnitřně rozháraný Malik, zde řeší krimi případy a na jejich pozadí se táhne jako Ariadnina nit Carlova nevyřešená minulost. Jak říká staré pořekadlo: "Vidět Řím a zemřít", tak pro mě je to naprosto neskutečná pravda a musím se do Říma alespoň ještě jednou podívat. A na druhou sérku taky. Za mě 88% ()

mistrpropr odpad!

všechny recenze uživatele

To neustálý dohadování, kdo je víc černej, všechno mu dělaj, protože je černej a podobný bláboly, mi neuvěřitelně lezly na nervy. Po 3. díle ukončeno sledování ()

Reklama

Loreleis 

všechny recenze uživatele

Takova easy jednoduchá detektivka na všední dny. Nečekejte nic zaludneho,ale slyset italštinu v tom nori amerických seriálů je příjemně osvěžující. Zajimave tema,na které narážím častěji,jsou otazky menšin,kdyz se jejich členové stanou soucasti statni správy,napr. policie. Evidentne to s sebou prinasi mnoho otazniku a temat k prozkoumani. A vsimli jste si,ze v italskych filmech jsou jen krasne,stihle zeny a charismaticti muzi:-) ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama