poster

Gekidžóban Jódžo senki

 • Japonsko

  劇場版 幼女戦記

 • Japonsko

  Gekijōban Yōjo senki

 • Japonsko

  Gekijouban Youjo senki

 • anglický

  Saga of Tanya the Evil Movie

Animovaný / Akční / Válečný / Fantasy

Japonsko, 2019, 98 min

Režie:

Jutaka Uemura

Předloha:

Carlo Zen (komiks)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SonGokussj
  ****

  Zajímavé. Jak jsem tvrdil u seriálu, tak mám sto chutí se na to podívat znovu... Tanya má něco do sebe. Na druhou stranu po přečtení, co jsem o seriálu psal, si říkám, že jsem měl vlastně pravdu. Opravdu se jedná o akci a akci a akci a Tanya je prakticky nonstop stejn(á). Kupodivu však měl tento film velmi povedený příběh, nezpackali ani nové postavy a prostě bavilo... Reálně bych tomu dal 50 %. Avšak z nějakého divného důvodu, když vezmu to, jak jsem si to "užil", zvedám hodnocení jako pěkné připomenutí nudnější série v podobě zajímavějšího filmu. Inoru 68 %(18.9.2019)

 • dudo24
  **

  Ach. To čo by sa zmestilo do 45 minút a menej, natiahli na hodinu a pol. Zbytočné postavy, zbytočné dialógy, zbytočné scény. Obsiahnuté udalosti si naozaj nezaslúžili tak dlhú stopáž. Odhliadnuc od zbytočností, taká štandardná epizóda.(3.2.2020)

 • Jeoffrey
  ****

  Stejně jako u seriálu, tak i u filmu jsem se dobře bavil. Autoři vědí, kde je síla tohoto příběhu a tak je to pořád trošku vtipné, plné strategie, polemizování o různých aspektech války, rebelie proti Bohu i osudu a hlavně je tu spousta perfektně natočené akce. Především závěrečný konflikt a poslední letecký souboj, jsou podle mě hodně "vymazlené" a v tu chvíli jsem nedokázal odtrhnout oči od monitoru. Takhle to mám rád - plynulé, dynamické, dramatické a podbarvené skvělou hudbou! Takže za mě velmi dobré pokračování seriálu (které nikterak nezaostává) a těším se, až se s Tanyou zase příště setkám... 8,4/10(10.9.2019)