Axios je dokumentární série zpravodajsky zaměřených speciálů z produkce HBO a průkopnické mediální společnosti Axios. Pořad režírovaný a produkovaný držitelem ceny Emmy® Matthewem O'Neillem a Perri Peltzovou se zaměřuje na hlavní události následujícího týdne z oblasti politiky, byznysu a technologií – a témata utvářející budoucnost. V každém vydání Axiosu nebude chybět mediální pokrytí aktuálního velkého tématu, po kterém budou následovat krátké dokumentární filmy, přínosné rozhovory s nejvýznamnějšími osobnostmi a takzvané "Smart Brevity", důvěryhodné přehledy ve zhuštěném formátu, které se dají sdílet. (HBO Europe)

JamesSi

Zatím viděn jen včerejší Trumpův "rozhovor" a je vidět, že moderátor umí pokládat palčivé otázky a Don si tak málem pod sebou vykopal hrob. Jen škoda, že to nebylo ještě o trošku delší, aby se pořádně počachtali v těch Covidových statistikách. Jestli americká politika působí jako reality show - tohle je její mockumentární verze. 4* PS: Viděl jsem teď i jiné epizody a bohužel mají trochu jinou strukturu. Mnohem radši bych viděl tu "rozhovorovou verzi", kterou jsem viděl v nedávném speciálu, kdy by se zkušení moderátoři postavili "tvrdým" cílům. Něco jako ostřejší americká DVTV. ()