All the Devil's Men

All the Devil's Men

Akční

Velká Británie, 2018, 99 min

• Lacike

Slaby akcniak s minimom akcnych scen, nezaujimavou zapletkou, hercami bez stipky charizmy, ktori sa ani prilis nepokusaju hrat. Mlady Gibson len mlčky kuka do blba. Je rovnako nevyrazny ako mlady Eastwood. Jedineho dobreho herca zabiju po pol hodine. Cele je to tak strasne sterilne. Akcne sceny tvoria mensie prestrelky pri ktorych som mal pocit, ze sledujem nejake vojenske cvicenie. Su prevedene dost realisticky a vo velkej miere sa v nich vyuziva zmysluplna taktika. Ja na celom film ocenujem aspon jednu taku absurdnu drobnost, ktoru som par rokov dozadu povazoval za samozrejmost. Pri prestrelkach po sebe akteri skutocne strielaju. Samozrejme slepymi, ale fakt tam po zasahoch vybuchuju kapsulky a zo zbrani odlietavaju naboje. Ziadne CGI trapne iskierky. Holt, k stastiu mi staci malo. Ale film ako celok je sterilna nuda. 4/10.(30.12.2018)

• Morholt

Zabiják ve službách CIA přijíždí do Londýna, kde má za úkol sundat obchodníka se zbraněmi, pro kterého pracuje jeho bývalý spolubojovník z Afghánistánu. Začalo to docela dobře a já se těšil na našláplé béčko. Jenže chyba lávky. Je fakt, že se tu hodně střílí, sem tam se kluci poperou a občas zahvízdají pneumatiky, ale všechno je to bez šťávy a bez nápadu. Rvačky mají navíc příšernou choreografii. Ani herecky to moc neoslní. Mladej Gibson mi svým depresivním výrazem začal lézt celkem záhy na nervy, Fichtnera si člověk moc neužije a ani zbytek za moc nestojí. Odsejpá to, takže se u toho dá vydržet, ale čekal bych, že se Hope od minula alespoň trochu posune. Bohužel. 30%(30.12.2018)

• Deyw

pruseeer ztrata casu! :-((18.1.2019)

• TommyZR

Hodně slabý béčkový film, kde potěšila aspoň menší role W. Fichtnera.(1.1.2019)

• mdf

Hodně slabý, rádoby akčňák.Až na pár přestřelek se nic neděje,prostě velká nuda(15.1.2019)

• Shitonit

Tři prdele akce, rozborky sborky, auta na dálkový ovládání, intriky, CIA, kokoti, bohužel výsledkem je pouze trapnost, trapná vypatlaná prázdná píčovina !(6.1.2019)

:P(28.1.2019)