Stíny války

• Nový Zéland

Akční

Velká Británie, 2018, 99 min

• Lacike

Slaby akcniak s minimom akcnych scen, nezaujimavou zapletkou, hercami bez stipky charizmy, ktori sa ani prilis nepokusaju hrat. Mlady Gibson len mlčky kuka do blba. Je rovnako nevyrazny ako mlady Eastwood. Jedineho dobreho herca zabiju po pol hodine. Cele je to tak strasne sterilne. Akcne sceny tvoria mensie prestrelky pri ktorych som mal pocit, ze sledujem nejake vojenske cvicenie. Su prevedene dost realisticky a vo velkej miere sa v nich vyuziva zmysluplna taktika. Ja na celom film ocenujem aspon jednu taku absurdnu drobnost, ktoru som par rokov dozadu povazoval za samozrejmost. Pri prestrelkach po sebe akteri skutocne strielaju. Samozrejme slepymi, ale fakt tam po zasahoch vybuchuju kapsulky a zo zbrani odlietavaju naboje. Ziadne CGI trapne iskierky. Holt, k stastiu mi staci malo. Ale film ako celok je sterilna nuda. 4/10.(30.12.2018)

• Morholt

Zabiják ve službách CIA přijíždí do Londýna, kde má za úkol sundat obchodníka se zbraněmi, pro kterého pracuje jeho bývalý spolubojovník z Afghánistánu. Začalo to docela dobře a já se těšil na našláplé béčko. Jenže chyba lávky. Je fakt, že se tu hodně střílí, sem tam se kluci poperou a občas zahvízdají pneumatiky, ale všechno je to bez šťávy a bez nápadu. Rvačky mají navíc příšernou choreografii. Ani herecky to moc neoslní. Mladej Gibson mi svým depresivním výrazem začal lézt celkem záhy na nervy, Fichtnera si člověk moc neužije a ani zbytek za moc nestojí. Odsejpá to, takže se u toho dá vydržet, ale čekal bych, že se Hope od minula alespoň trochu posune. Bohužel. 30%(30.12.2018)

• Marze

Rutinní a zapomenutelný příklad tohoto žánru, jehož sledování se u mě stalo cvičením v trpělivosti. Tato akčně dobrodružná pohádka má krvavé násilí a jazyk. A ještě s béčkovým rozpočtem.(15.8.2019)

• bourec

40%.(19.7.2019)

• Deyw

pruseeer ztrata casu! :-((18.1.2019)

• TommyZR

Hodně slabý béčkový film, kde potěšila aspoň menší role W. Fichtnera.(1.1.2019)

• DAPDO

Další z filmů na jedno podívání a na kterej zapomenu hned, jak ho smažu. Začátek sice nebyl tak špatnej a já si nejdřív říkal, že to hodnocení tady je zbytečně nízký. Film nabízí spoustu akčních scén, přestřelek, nábojů vypálenejch jak v Rambovi. Některý tyhle akční scény jsou natočený fakt dobře, některý zase přehnaně. Největší průser je ale celková zápletka, né moc dobrej příběh, intriky, zrady, pokerová tvář hlavního představitele - to všechno se ve mě nashromáždilo a závěr filmu jsem dokoukal se sebezapřením a očima tlačil čas. 40%.(16.7.2019)

• BOURQUE

Nádejný začiatok klasického B-ho akčného filmu. Postupom času však stráca dych a používa klišé scény na úrovni C-ých filmov. Film bez výraznejšieho alebo dominantnejšieho hereckého nasadenia. Takže z mojej strany na hrane */**. Osobné hodnotenie: 60% (**) (21.5.2019)

• mdf

Hodně slabý, rádoby akčňák.Až na pár přestřelek se nic neděje,prostě velká nuda(15.1.2019)

:P(28.1.2019)

• Shitonit

Tři prdele akce, rozborky sborky, auta na dálkový ovládání, intriky, CIA, kokoti, bohužel výsledkem je pouze trapnost, trapná vypatlaná prázdná píčovina ! ...po půl roce si to dávím znova, v naději, že jsem to minule špatně pochopil.. Tzn: dodávám pro upřesnění. Už to vidět fakt nechci, je to sic našlapaný akcema, zákeřnostma, skoro celý se to topí ve tmě a v krvi, ale jinak mě to opět nikam neposunulo, takže děkuji, a mažu to z disku i z kebule.(6.1.2019)