Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Umělkyně Kelly (Danica McKellarová), vyčerpaná z hektického světa chicagských galerií, se vrací na Vánoce domů do malebného Grand Valley. Doufá, že v ní kouzelná sváteční atmosféra jejího oblíbeného města znovu probudí lásku k umění a její život nabere nový směr. Podnikatel Leo (Brennan Elliott), který je pro své děti tím nejlepším otcem na světě, se letos o svátcích snaží spravedlivě rozdělit svůj čas mezi práci a rodinu. Když je pověřen úkolem ohodnotit úroveň hotelu v Grand Valley, považuje to za ideální příležitost, jak strávit rodinnou vánoční dovolenou. Netrvá dlouho a cesty Kelly a Lea se zkříží. Jakmile si Kelly začne v Grand Valley užívat své nejoblíbenější vánoční tradice společně s Leem a jeho dětmi, znovu v sobě zažehne skomírající vášeň pro umění. (HBO Europe)

(více)

Recenze (5)

papilon395 

všechny recenze uživatele

Film jako stvořený pro odpočinutí po vánočním shonu. Novodobá červená knihovna řeší prosperitu podnikání a ženskou emancipaci. Sympatičtí představitelé, hezké scenérie a samozřejmě šťastný konec v podobě nalezené lásky a návratu ke kořenům. ()

SerenaGG 

všechny recenze uživatele

Parádna vianočná oddychovka v krásnom vianočnom prostredí. Hlavný hrdina veľmi príjemny a chyrizmatický, takisto ako dej poňatý trochu inak. ()

Reklama

Carcooli 

všechny recenze uživatele

Téma omilane pořad dokola, ale nicméně se jedna o příjemný vánoční film, který dokáže navodit vánoční atmosféru :) ()

Likan7 

všechny recenze uživatele

Hallmark na stou variaci na téma "romantika na nedělní dopoledne pro přítelkyni". Kdo ví co za filmy Hallmark už roky vypouští, ten ví co od Vánoce v Grand Valley čekat. Nic překvapivého, nic světoborného, jen prostě vánoční romantika jedoucí po jasných kolejích. ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama