Vánoce v paláci

(TV film)
  • USA Christmas at the Palace (více)

Bývalá profesionální krasobruslařka Katie (Merritt Patterson) je najata králem San Senovy Alexanderem (Andrew Cooper), aby pomohla jeho dceři s vánočním krasobruslařským představením. Když Katie začne trávit čas na zámku, pocítí k sobě s králem vzájemné sympatie a nakonec se do sebe zamilují. Dopustí však obyvatelé San Senovy, kteří pokorně ctí tradice, aby se jejich král oženil s cizinkou? (HBO Europe)

wege odpad!

Mám docela rád romentické filmy, ale musí to mít myšlenku, být to přesvědčivé a nesmí to být plné klišé. Tady není nic, teda kromě toho klišé. Přemýšlím, zda jsem už po lobotomii nebo ne. ()

Stepaja odpad!

Musím se připojit k předchozímu komentáři. Neustálé úsměvy na všechny strany působily naprosto děsně. Děj vlastně o ničem. Děs, běs:/ ()

ještěžiju odpad!

Pokud by jste se chtěli podívat na milý a ne tak hloupý vánoční romantický film .. tak tento rozhodně ne. Nejen že kostra příběhu, kde se krásná nezadaná dívka ocitne v nějakém zapadlém království, je notně ohraná, ale chybí tady aspoň nějaká menší komplikace v podobě nepřející komunity z království (ten náznak možných potíží uvedený v popisu filmu psal někdo, kdo si to cucal z prstu a film neviděl), příbuzenstva či služebnictva atd.. všichni se na sebe celý film tak neskutečně zoufale uculují, až to bolí. Za rok zřejmě natočí sotva hodinový film o tom, jak úspěšná ale svobodná podnikatelka přijede do jakéhosi malého království, jenž je ve finančních potížích, dá to tam do kupy, vezme si krále, osvojí si všechny jeho sirotčí děti a hlavně se vypořádá s rádci, co jsou akorát vyžírkové a málem přivedli království na buben. MOMENT .. to by mělo aspoň nějaký koncept... tady si děvčata chtěly akorát vydělat na vlastní kluziště a světe div se shrábly i ženichy. Scénář je od dvou lidí? Jeden napsal odstavec a ten druhý .. mu to schválil a dostal se tak rovněž na výplatní pásku. ()

Heywood

Až příliš úsměvů, očekávaný vývoj i konec, ale vánoční filmy jsou pohádky nikoliv dramata, co nastavují nějaké zrcadlo. V kriminálce čekáme mord, v muzikálu písně a tance, ve vánočních filmech romantiku a pohodu Vánoc. Kdo očekává to poslední, toho film nezklame. ()