poster

Vánoce v paláci (TV film)

 • USA

  Christmas at the Palace

 • Slovensko

  Vianoce v paláci

Romantický

USA, 2018, 84 min

Režie:

Peter Hewitt

Scénář:

Joie Botkin, Rick Garman

Hudba:

Terry Frewer
 • Stepaja
  odpad!

  Musím se připojit k předchozímu komentáři. Neustálé úsměvy na všechny strany působily naprosto děsně. Děj vlastně o ničem. Děs, běs:/(15.7.2019)

 • Heywood
  ***

  Až příliš úsměvů, očekávaný vývoj i konec, ale vánoční filmy jsou pohádky nikoliv dramata, co nastavují nějaké zrcadlo. V kriminálce čekáme mord, v muzikálu písně a tance, ve vánočních filmech romantiku a pohodu Vánoc. Kdo očekává to poslední, toho film nezklame.(15.12.2020)

 • ještěžiju
  odpad!

  Pokud by jste se chtěli podívat na milý a ne tak hloupý vánoční romantický film .. tak tento rozhodně ne. Nejen že kostra příběhu, kde se krásná nezadaná dívka ocitne v nějakém zapadlém království, je notně ohraná, ale chybí tady aspoň nějaká menší komplikace v podobě nepřející komunity z království (ten náznak možných potíží uvedený v popisu filmu psal někdo, kdo si to cucal z prstu a film neviděl), příbuzenstva či služebnictva atd.. všichni se na sebe celý film tak neskutečně zoufale uculují, až to bolí. Za rok zřejmě natočí sotva hodinový film o tom, jak úspěšná ale svobodná podnikatelka přijede do jakéhosi malého království, jenž je ve finančních potížích, dá to tam do kupy, vezme si krále, osvojí si všechny jeho sirotčí děti a hlavně se vypořádá s rádci, co jsou akorát vyžírkové a málem přivedli království na buben. MOMENT .. to by mělo aspoň nějaký koncept... tady si děvčata chtěly akorát vydělat na vlastní kluziště a světe div se shrábly i ženichy. Scénář je od dvou lidí? Jeden napsal odstavec a ten druhý .. mu to schválil a dostal se tak rovněž na výplatní pásku.(10.2.2019)