V bohaté komunitě na pobřeží kalifornského městečka Monterey upozorní podezřelé úmrtí během benefiční akce místní základní školy na třenice a napětí mezi některými matkami. Dlouholeté důvěrné přítelkyně Madeline a Celeste vezmou pod svá ochranná křídla nově příchozí Jane a jejího syna Ziggyho, k velké nelibosti jiné matky Renaty. Incident, k němuž dojde mezi dětmi ve škole, rozpoutá žabomyší válku. (HBO Europe)

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Pilot se mi zdál být dost chaotický, příběh skákal jako opilá žába dopředu a zase dozadu, do toho přišlo seznámení s poměrně velkou skupinou postav a nebyl jsem si příliš jistý, jestli mě tento seriál bude zajímat. Pak přišel konflikt ve škole, chlapec se těsně vyhnul lynčování a já jsem pochopil, že seriál bude o úžasné americké morálce, výchově a dalších podobných záležitostech a bylo jasné, že dojde i na další díly. ()

NinadeL

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Není snadné si vybudovat vztah k seriálu, který, pokud je sledován epizodicky, ztrácí své hlavní kouzlo. Kombinace představování postav, zpětných komentářů a neukotvení hlavního tématu by mělo vytvářet potencionální zájem, ale nemusí se tak dařit u každého. Zkrátka po pilotu jsem zcela jistě nadšená nebyla. ()

castor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Výborný rozjezd. Užíval jsem si jednotlivé charaktery a snažil se neztratit v množství postav. Neztratil. Výtečná atmosféra, skvěle zvolená forma, herecké výkony na jedničku, promyšlený rytmus, přesný střih, fajn soundtrack, sarkasmus na každém kroku. Třeba letošní Mindhunter od Finchera byl rovněž po režijní stránce vypiplaný, jenže Big Little Lies nás naopak od něj emočně vyždímá až na dřeň. Zatím velmi kompaktní a působivé. Plné lidí s kvapnými soudy. ()

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zahrievacie kolo je zahrievacie kolo. Človek sa v pomerne hektickom tempe zoznamuje s postavami a sleduje celý príbeh v retropsektíve, respektíve keď chcete, tak s útržkovytými flashforwardami. Niekto vám bude hneď viac sympatický a iný menej, ale asi sa dá očakávať, že sa tieto pozície budú striedať. Ja som si osobne ešte nedokázal za tých 50 minút ani zafixovať mená, našťastie tváre vďaka herečkám áno. ()

emma53

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

V prvé řadě jsem nadšená z titulkového songu a pak z rozjetého kolotoče pár rodin s dětmi a mezitím je po kouskách vsunuta podstatná část a to, kdo byl zavražděn, pokud je to "ono" označeno jako vražda a kdo za tím je? Jsou tam i známé herecké tváře, kde vyčnívá pochopitelně Reese s Nikol, ale mě zatím nejvíc zajímá tvář Shailene Woodley. Takže začínám čtyřkou, ale vše se může změnit.........jedeme dál..... ()

• Tato epizoda měla celosvětovou premiéru 7. února 2017 v Los Angeles v TCL Chinese Theater. (Varan)