Šťouchnutí a rány (S01E04) (epizoda)

 • USA

  Push Comes to Shove

Drama

USA, 2017, 53 min

 • castor
  ****

  Odloučení s dcerou, blížící se seznamovací party, další trhliny v napjatě vášnivém manželství, trauma z minulosti. Jsme v polovině, objevují a prohlubují se odcizení, pochybnosti, nevraživost. A drobné lži a polopravdy, které můžou časem vyústit v obrovskou tragédii. Koho jsem ještě nepochválil, jsou dětští herci. Jejich casting je velmi přesný, což rozhodně nebývá samozřejmostí. U dospělých je to ještě lahůdkovější. Neřízená střela Madeline, šedá myška a depresemi stíhaná samoživitelka Jane a o manželství pochybující i rozvážná Celeste jedou směle dál.(10.12.2017)

 • NinadeL
  *****

  Celeste se nádherně probudila, série je za půlkou a už je možné fandit každé jednotlivé postavě. Pastva pro duši.(29.8.2017)

 • Anderton
  ****

  Každý potrebuje psychológa či psychoterapeuta, ale možno by nebolo od veci skôr navštíviť psychiatra....aspoň v niektorých prípadoch :) menej dejové ako naposledy, ale záver to opäť vytrháva nad priemer a postavy sa mi už definitívne dostali pod kožu. Najzaujímavejšia dejová línia patrí Jane a myslím, že sa to do konca seriálu nezmení.(11.3.2018)

 • Necrotongue
  ****

  Nevím, jestli je to jen můj pocit nebo realita, ale s každou epizodou se mi zdá být seriál o něco lepší. Je vtipné, že by měl Ziggy navštívit psychologa, protože to vypadá tak, že zrovna on patří k té menšině v komunitě, která na rozdíl od ostatních takovou pomoc nepotřebuje.(7.9.2017)

 • Pilda17
  ***

  Polovina série je za mnou, ale co vlastně vím? Prakticky nic, to tajemno je sice zajímavé, ale tak trošku táhlé. Může to mít svůj důvod a já nakonec celé sérii pošlu plný počet. Zatím sleduji herecký um několik skvělých hereček + rozbor všech postav. Jen kvůli tomu se stále držím v pozoru, protože děj je dost pomalý. V sérii budu pokračovat, protože to rozuzlení může být fantastické.(20.1.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace