Šťouchnutí a rány (S01E04) (epizoda)

Push Comes to Shove

USA, 2017, 53 min

Polovina série je za mnou, ale co vlastně vím? Prakticky nic, to tajemno je sice zajímavé, ale tak trošku táhlé. Může to mít svůj důvod a já nakonec celé sérii pošlu plný počet. Zatím sleduji herecký um několik skvělých hereček + rozbor všech postav. Jen kvůli tomu se stále držím v pozoru, protože děj je dost pomalý. V sérii budu pokračovat, protože to rozuzlení může být fantastické.(20.1.2018)

Celeste se nádherně probudila, série je za půlkou a už je možné fandit každé jednotlivé postavě. Pastva pro duši.(29.8.2017)

Odloučení s dcerou, blížící se seznamovací party, další trhliny v napjatě vášnivém manželství, trauma z minulosti. Jsme v polovině, objevují a prohlubují se odcizení, pochybnosti, nevraživost. A drobné lži a polopravdy, které můžou časem vyústit v obrovskou tragédii. Koho jsem ještě nepochválil, jsou dětští herci. Jejich casting je velmi přesný, což rozhodně nebývá samozřejmostí. U dospělých je to ještě lahůdkovější. Neřízená střela Madeline, šedá myška a depresemi stíhaná samoživitelka Jane a o manželství pochybující i rozvážná Celeste jedou směle dál.(10.12.2017)

Nevím, jestli je to jen můj pocit nebo realita, ale s každou epizodou se mi zdá být seriál o něco lepší. Je vtipné, že by měl Ziggy navštívit psychologa, protože to vypadá tak, že zrovna on patří k té menšině v komunitě, která na rozdíl od ostatních takovou pomoc nepotřebuje.(7.9.2017)