Když už tě jednou kousne (S01E05) (epizoda)

 • USA

  Once Bitten

Drama

USA, 2017, 52 min

 • castor
  *****

  Vracíme se k tomu, co se v úvodní epizodě stalo první školní den. Od toho se odvíjí, že se Jane hodlá definitivně vyrovnat se svým nepříjemným zážitkem před sedmi lety. A pak nám manželství Celeste znovu v plné nahotě ukáže své vrcholy a pády. Dál zde máme kratičké úseky z výpovědí účastníků seznamovacího školního večírku, dělí se s námi o svůj názor na hlavní postavy příběhu a dokreslují typické maloměstské vlastnosti, kdy se událost z jedné strany maloměsta záhy a bez faktů probírá na té druhé. Drby se šíří, kostlivci vylézají. A v přepychových domech na březích oceánu se dějí velké věci.(11.12.2017)

 • Anderton
  ****

  Zatiaľ najlepšia epizóda, za čo môže zrejme perfektne premyslený strih, až sa mi chce tvorcom vyrobiť nejakú vlastnú špeciálnu cenu za strih a poslať im ju. Útržkovité flashbacky a flashforwardy sa mi páčia čím ďalej tým viac, pričom niekedy sa ukáže, že ide iba o želanie postavy a veci sa odohrali trochu inak. Povedzme že scény divokého manželstva Celesty sa stále točia v kruhu, našťastie posedenia u psychoterapeutičky aj túto líniu začínajú posúvať zaujímavým smerom.(11.3.2018)

 • Coleator
  *****

  Tak jak se první 4 epizody pomalu rozjíždí, tak v pátém díle začne vše nabírat pěkný spád a mám ten pocit, že Vallée už do konce nepoleví...(19.4.2017)

 • Necrotongue
  *****

  Už mám jasno, opravdu je to s každým dílem lepší. V tomto se události zase pěkně rozpohybovaly, já jsem se ponořil do děje a než mi došlo, kolik času uběhlo, byl konec. Čím dál víc mě mrzí, že Renata nemá v seriálu více prostoru, protože ji Laura Dern hraje výborně.(7.9.2017)

 • NinadeL
  *****

  Terapie, Renata a ikonická scéna na pláži, která definuje celé Sedmilhářky. Skvělé.(29.8.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace