Epizody(10)

Seriál o rodině úspěšného stavebního magnáta Jana Čecha, který má tři děti. A společně žijí ve velkém rodinném sídle. Chtěl by odejít do penze a rozhoduje se, kterému ze svých dětí předá rodinnou firmu. Jeho rozhodování je těžké, protože ani jedno z dětí nesplňuje jeho představy na sto procent. Jan proto začne brát v úvahu i svého nejstaršího vnuka. (TV Barrandov)

Recenze uživatele Jarsey k tomuto seriálu (1)

Čechovi (2019) odpad!

Asi jsme masochistka, že jsem se dobrovolně dívala na druhý díl, který byl o... o čem vlastně? Jo, o ničem! Takto si představuju zabitých 40 minut televizní "zábavy". Ale zjistila jsem, že dokážu předvídat trapné dialogy, takže žádná scéna pro mě nebyla překvapením (upřímně i já bych to naťukala líp), okatou reklamu na VZP už snad okatěji udělat nemohli a jestli má Magnusek působit dojmem toho zlýho, podlýho podnikatele, co jde přes mrtvoly a ničeho se nezalekne, ale všichni se bojí jeho, tak já jsem čínská bohyně zeleniny! Na toho bych udělala bubu a šla bych pryč. Do takový role si představuju někoho, z koho půjde nějaká autorita, nějaký strach, což u Magnuska není a nikdy nebude. Zatímco Batěk roboticky monotónně předčítá svou roli, blondýnka doufá, že z Harapese bude její milý, zatímco on se jen snaží vyplnit čas mezi přednáškami a prací sexem s hloupou studentkou. Ale budu koukat dál, protože kvalitních seriálů bylo dost, teď frčí nicneříkající rádoby hlášky, které se mísí s totálním neherectvím, amatérismem a nudou. ()