Příliv sirén

• Austrálie Tidelands
všechny plakáty
Trailer

Epizody(8)

Návratem bývalé trestankyně Cal McTeer do rodného Orphelin Bay se rozvíří vody kolem staré konspirační teorie, ve které vystupují vražda, drogy, sirény a... léta mlčení. (Netflix)

Trailer

viperDavid

Charlotte Best je má nová best. Nahých scén se nebojí a je i celkem kouzelná herečka :) netflix mi nabídnul celkem poutavý příběh a i když mitologie není úplně silnou stránkou na kterou si hraje, stejně se mi to i docela líbilo. ()

misterz

Na počudovanie celkom fajn, aj keď kvalita a pútavosť tohto miniseriálu postupne klesá. To čo ho drží nad vodou je hlavne fakt, že sa tu neustál eniečo deje, nie je času na zbytočné omáčky. A prekvapili aj niektoré úmrtia postáv. Do druhej série sa mi však moc nechce ísť. Priemer. 60/100  ()

Gogo333

Siren mi přišlo nudné a zaměřené spíše mladší publikum. Tidelands naopak cílí na dospělé, takže se tu nebojí nahoty, násilí a atd. Seriál lehce připomíná Animal Kingdom akorát s nádechem fantasy. Finále bylo povedené a jsem zvědav na případnou druhou sérii. 70% ()

Arkagas1989

1.řada seriálu, který spojuje thriller, rodinné drama a mytologickou linku dohromady. Cal byla 10 let ve vězení a po návratu do rodného města, kde zemřel i její otec rybář, se dozvídá že bratr přebral rodinné podnikání, o kterém neměla ani potuchy. Rodinným tajemstvím je obchod s drogami, ale mnohem zvláštnější jsou obchodní partneři, o kterých se povídá, že nejsou tak úplně lidé. A to Tindelandeři skutečně nejsou. Jedná se o potomky sirén a jejich královna Adrielle se žene za jediným cílem. Sirény přivolat a poprvé v životě je spatřit. A žene se za tím už přes 100 let.. je krutá, krásná a nevyzpytatelná. Má ale jednu velkou překážku, a tou je Cal. Seriál je oddechový, hezky zpracovaný, obsazení více než příjemné a dějová linka, která nenudí. Mytologie už je takovým bonusem. A i přesto, že má na čsfd pouze 57%, slyšela jsem názory, že je lepší než seriál Siren, který jsem ale neviděla. ()

oiuoiu

Pět hvězd na protest proti zdejšímu nízkému hodnocení. Seriál mi vyhovoval, líbil se mi velmi námět a způsob, jak byl svět rusalek celkově vymyšlen, se mi zdá lepší nežli v seriálu SIREN. Bavilo mne, že hlavní ženská Rusalka je velmi hezká a k tomu poněkud vyšinutá a zlá. A také to, že seriál není zaměřen prvotně na teen publikum, například, svlékají se tu dospělí jedinci. Dala bych čtyři hvězdy. ()