Kazma v práci (TV pořad)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 2018

Markus Krug

Kamil Bartošek

Komentáře uživatelů k TV pořadu (13)

• -bad-mad-wolf-

Bez ohledu na předchozí kazmoviny, z nichž mi některý přišly super a jiný naprosto debilní, působí tahle fraška jako typickej příklad produktu "točím to, protože můžu". Cílovka nalákána profláklostí jména, pozornost udržována lacinýma berličkama. Vlastně je to dost nedůstojný. Mám pocit, že Kazmův mediální dosah a schopnost deformovat náhled na vlastní produkt dosáhly takový úrovně, že je úplně jedno, jakou pověst aktuální čin získá.(25.12.2018)

• Hunt

1.dil - o ničem, velmi často trapné, legrace se snaží tvořit tím, že pitvoří a ponižuje lidi.... smutné(28.11.2018)

• Silwer

Asi nevim kdo je cilovka..ale myslim ze tenhle infantilni format nemuze bavit ani ty mladsi rocniky...(14.12.2018)

• orkadimenza

První díl (Kazma vinařem) mi přišel dobrý a možná i pro Kazmu a diváky nevinaře poučný. Jenže s dalšími díly z toho má Kazma čím dál větší prdel a spoléhá na to, že si lidi řeknou: "Udělal nám tu trapas, rozbil nějaké věci, ale však co, je to Kazma." Ale věřím, že je to jen slabší mezidobí mezi dvěma propracovanými díly OMS.(28.12.2018)

• SimpanzJi

To bylo tak špatný... Viděn 1 díl, a na ostatní ani nemám náladu. Proč bych měl sledovat, jak ze sebe namyšlenej týpek dělá Boha a snaží se být vtipnej? Kazmu jsem nikdy nemusel, ale na jeho videa jsem se přesto díval. Tohle nedávám.(27.12.2018)

• Amper01

To si dělají srandu? I takovouhle kravinu berou jako seriál? OK, když to chtějí, tady to mají - odpad.(10.1.2019)

• dan4815

Nemohu se ubránit pocitu, že po finanční zátěži OMS nakázal Stream Kazmovi, aby udělal i něco méně nákladného s podobnou sledovaností jako OMS. Nevyšlo to.(26.12.2018)

Viděl jsem jen jeden díl.(26.12.2018)

Oukej je to neoriginální a nejde o nic spešl. Ale Kazma je zatraceně dobrej moderátor a dokáže utáhnout i pořad takovýho formátu. Místy je to docela trapný, ale jindy zase mega zábavný.(22.12.2018)

• topi80

Kazmu jsem znal jenom z jakéhosi videa, kde trolloval pořad Prostřeno. To bylo docela zajímavé. Jaký je však smysl tohoto pořadu, to jsem nějak nedokázal pochytit. Viděl jsem jen čtvrt hodiny jakéhosi nezáživného domácího videa a vůbec netuším, jaký to mělo smysl. Šlo o díl, kde trénoval s fotbalovým klubem Bohemians (nebo co tam vlastně dělal).(8.2.2019)

Od Kazmy bych čekal po megalomanském projektu OMS něco víc než jen převzetí zahraničního formátu pořadu Špinavá práce (Dirty Jobs with Mike Rows) a její české verze na Prima COOL Těžká dřina. Je vidět, že změny ve vedení Streamu měly nežádoucí projevy i na jeho pořadu a raději zvolili „rychlý prachy“ než projekt, který stojí velkou sumu a hrozí soudními přemi. Na druhou stranu lze alespoň uznat, že Kazma přece jen odvádí o něco lepší práci než jeho kolega Roman Buťa v pořadu Těžká dřina a jeho projev je přece jen o něco přirozenější a zábavnější.(28.11.2018)

• asdfasdf

Pokud bych měl tento seriál srovnat s kazmovou One Man Show, tak toto je oproti ní úplné nic. Všechno se mě zdá takové trapné a navíc ještě takové umělé až dopředu připravené a to jak tady jedná s některými lidmi a věcmi a ještě si z toho dělá srandu je neskutečně blbé. Pokud chce fakt pracovat, tak ať ten vinohrad poryje třebas obyčejným rýčem, to by mu určitě neuškodilo a po několika takto strávených hodinách by už přestal trapně mlet. Prozatím jediný díl, který mě alespoň trošku zaujal byl, když byl na fotbalu, ale stále to nestačí na to, aby to pohnulo s hodnocením a na další díly se již asi ani nepodívám, protože to zjevně nemá cenu!!(30.12.2018)

• nudlis

Je to marný. Kazmovo pojetí formátu "Dirty Job" mě absolutně neuchvátilo, naopak mi připadá neuvěřitelně trapný (na to kolik je Kazmovi let) a jeho neustálý "oušit" mi fakt leze na nervy. Takže jak se mi líbila "jeho" verze jednoho dílu sračky Prostřeno! nebo vyjebávka (?) s Marešem a Trabantem, tak "Kazma v práci" stojí fakt za prd.(24.12.2018)