Reklama

Reklama

Divoká srdce nelze zlomit

  • USA Wild Hearts Can't Be Broken

Obsahy(1)

Sonoře Webster (Gabrielle Anwar) je právě patnáct, když kvůli nehodě příjde o své rodiče. Zanedlouho nalézá nový domov u doktora Carvera (Cliff Robertson) a jeho jarmareční show. Jsou třicátá léta a obchodu se zábavou se daří. Sonora má jen jedno velké přání: chce se stát artistkou. Na to však musí poctivě trénovat... (Pohrobek)

Recenze (3)

Pohrobek 

všechny recenze uživatele

Příběh mladé, krásné dívky, která si za svou láskou i životním štěstím šla navzdory všem překážkám. Klišé je tu skutečně dost. Pozitivem je však rozhodně ona mladá krásná dívka, kterou tu Gabrielle Anwar ztvárnila dost mile a sympaticky. Po dlouhé době jsem měl u závěrečného "dramatu" poměrně příjemné pocity (No, vlastně - neměl jsem ty nepříjemné). A ještě je zajímavá ta artistická disciplína, kterou Sonora provozuje; s tím jsem se setkal poprvé. Jedná se o skoky s věže na koni - nevím, jestli to ještě funguje, ale na olympiádu bych to rozhodně zařadil. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Uz len priemerna drama od S´tyva Minera /Soul man 1986, Patek Trinacteho 2 a 3/. Dost je to ukecane, dej sa vlecie a deje sa toho zufalo malo, Gabrielle Anwar mala asi najlepsi film Vune Zeny s Pacinom : 50 % ()

Reklama

Reklama