Fred Fitzel (Dylan O'Brien) je normální chlap, kterému se blíží třicet let a prožívá to, čím prochází většina lidí jeho věku. Bojuje s tím, zda by se měl ucházet o práci v korporátní kanceláři a pustit svůj sen stát se umělcem k vodě. Přemýšlí, jestli je už na čase požádat přítelkyni o ruku. Po náhodném setkání se starým přítelem z mládí se Fred doslova i obrazně vydává do své minulosti. Pomalu začíná odhalovat dlouho skrytou záhadu o pohřešované dívce, droze zvané Merkur a děsivém tvorovi, který ho následoval až do dospělosti. Jak se minulost, přítomnost a budoucnost začínají protínat, Fred si musí vybrat mezi všemi možnými životy, které by mohl vést. (mikki089)

Lacike

Divný psychedelický film, ktorý som vôbec nepochopil a od takej polovice ma už prestalo baviť sa ho snažiť pochopiť. Dylan to ale zahral dobre a časom by z neho mohol vyrásť fakt dobrý herec. 4/10. ()

M.i.k.e

v Kanadě se poslední dobou vyžívají v podobných psycho filemch.Někdy se to povede víc,někdy méně a tohle je bohužel ten druhý případ.Nudné psychedelické cosi u kterého mi nakonec bylo úplně jedno co se tam děje (nebo neděje?) a jak to celé skončí...40% ()

darkrobyk

Tak divná Kanada mě opět nezklamala. Tenhle film je jako rozházená puzzle, a ač se to nezdá, nakonec do sebe vše zapadne. Halucinogenní a tajuplnou náladu umocňuje výborná neklidná hudba, po vizuální stránce je film příjemný, byť stroboskopické pasáže dokážou pěkně zaútočit, avšak nejsou naštěstí příliš dlouhé. Vzpomínka na dívku Cindy z doby studií stojí na počátku cesty, na jejímž konci čeká prozření. Povedená je scéna z drogového doupěte, mohla být klidně delší. Fredovi se nabízí náhle jedna cesta vedle druhé. Naštěstí zde platí - všechny vedou do Říma. Film pro okrajové publikum, co nehledá přímočarý a jasný příběh, nýbrž křivolaké putování skrze obrazy, vzpomínky a sny. Výstižnější mi přijde alternativní název - Flashback. Běžnému divákovi nedoporučuji. ()

AppleCore

Spoiler ahead, ale ono je to fuck: Náhled do vzpomínek, ke kterým nikdy nedošlo, do mysli člověka schopnýho zanalyzovat a vyhodnotit všechny možnosti svého života dlouho před tím, než kterýkoli scénář převezme nad životem kontrolu a dovede ho do míst, kde nepotřebuje, nemá a nechce být (takovej hodně intenzivní daydreaming INFJ osobnosti). A tak se společně s ním plácáme mezi realitou a fikcí, mezi minulostí, přítomností a budoucností. Svým způsobem působivý ("Life is a playground or nothing."). Tyhle divný filmy jsou můj Merkur, i když z jejich dějový skládačky často poskládám úplnou blbost! Každopádně slušně zahraný, zrežírovaný, s výborným soundtrackem a fajn vizuálem. ()

EvilPhoEniX

Divný a zvláštní film. Celé je to příliš překombinované, že jsem se místy ztrácel v tom, co je realita-sen.  Podáno nepřehledně a nezáživně a hlavně mě ani nebavilo nad tím přemýšlet, bylo mi to celkem ukradené. Natočeno a zahráno to není špatně, takže o vyloženě propadák se nejspíš nejedná a své fanoušky si film nejspíš najde. Kdo rád mysteriózní filmy alá Butterfly Effect si možná příjde na své. Mě to bohužel minulo. 4/10. ()