Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Fred Fitzel (Dylan O'Brien) je normální chlap, kterému se blíží třicet let a prožívá to, čím prochází většina lidí jeho věku. Bojuje s tím, zda by se měl ucházet o práci v korporátní kanceláři a pustit svůj sen stát se umělcem k vodě. Přemýšlí, jestli je už na čase požádat přítelkyni o ruku. Po náhodném setkání se starým přítelem z mládí se Fred doslova i obrazně vydává do své minulosti. Pomalu začíná odhalovat dlouho skrytou záhadu o pohřešované dívce, droze zvané Merkur a děsivém tvorovi, který ho následoval až do dospělosti. Jak se minulost, přítomnost a budoucnost začínají protínat, Fred si musí vybrat mezi všemi možnými životy, které by mohl vést. (mikki089)

(více)

Videa (1)

Recenze (8)

Lacike 

všechny recenze uživatele

Divný psychedelický film, ktorý som vôbec nepochopil a od takej polovice ma už prestalo baviť sa ho snažiť pochopiť. Dylan to ale zahral dobre a časom by z neho mohol vyrásť fakt dobrý herec. 4/10. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

v Kanadě se poslední dobou vyžívají v podobných psycho filemch.Někdy se to povede víc,někdy méně a tohle je bohužel ten druhý případ.Nudné psychedelické cosi u kterého mi nakonec bylo úplně jedno co se tam děje (nebo neděje?) a jak to celé skončí...40% ()

Reklama

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Tak divná Kanada mě opět nezklamala. Tenhle film je jako rozházená puzzle, a ač se to nezdá, nakonec do sebe vše zapadne. Halucinogenní a tajuplnou náladu umocňuje výborná neklidná hudba, po vizuální stránce je film příjemný, byť stroboskopické pasáže dokážou pěkně zaútočit, avšak nejsou naštěstí příliš dlouhé. Vzpomínka na dívku Cindy z doby studií stojí na počátku cesty, na jejímž konci čeká prozření. Povedená je scéna z drogového doupěte, mohla být klidně delší. Fredovi se nabízí náhle jedna cesta vedle druhé. Naštěstí zde platí - všechny vedou do Říma. Film pro okrajové publikum, co nehledá přímočarý a jasný příběh, nýbrž křivolaké putování skrze obrazy, vzpomínky a sny. Výstižnější mi přijde alternativní název - Flashback. Běžnému divákovi nedoporučuji. ()

AppleCore 

všechny recenze uživatele

Spoiler ahead, ale ono je to fuck: Náhled do vzpomínek, ke kterým nikdy nedošlo, do mysli člověka schopnýho zanalyzovat a vyhodnotit všechny možnosti svého života dlouho před tím, než kterýkoli scénář převezme nad životem kontrolu a dovede ho do míst, kde nepotřebuje, nemá a nechce být (takovej hodně intenzivní daydreaming INFJ osobnosti). A tak se společně s ním plácáme mezi realitou a fikcí, mezi minulostí, přítomností a budoucností. Svým způsobem působivý ("Life is a playground or nothing."). Tyhle divný filmy jsou můj Merkur, i když z jejich dějový skládačky často poskládám úplnou blbost! Každopádně slušně zahraný, zrežírovaný, s výborným soundtrackem a fajn vizuálem. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Divný a zvláštní film. Celé je to příliš překombinované, že jsem se místy ztrácel v tom, co je realita-sen.  Podáno nepřehledně a nezáživně a hlavně mě ani nebavilo nad tím přemýšlet, bylo mi to celkem ukradené. Natočeno a zahráno to není špatně, takže o vyloženě propadák se nejspíš nejedná a své fanoušky si film nejspíš najde. Kdo rád mysteriózní filmy alá Butterfly Effect si možná příjde na své. Mě to bohužel minulo. 4/10. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama