Když je Hynek unesen záhadnými muži v černém, Quinn se spojí se CIA, aby ho sledovali a zachránili mu život. (Viasat)

honajz

Tenhle díl se mi hodně líbil, protože vybočuje z tradičního schématu letectvo chce vědecké vysvětlení neobvyklého úkazu, tož tam pošle Hyneka, a dokonce mne potěšilo, že tu dnes nejsou ruští agenti. On se seriál snaží postihnout tu tehdejší paranoidní dobu hodně věrně, ale přece jen si nemyslím, že by Rusové na území USA operovali takhle ve velkém. Ale to jen tak bokem. Konečně víme, kdo jsou muži v černém, ale zamrzelo mne, že z nich vlastně udělali zblblé až fanatické pitomce, a taky to, že Hynek měl sice černé hadry, ale ne klobouk. Docela by mě zajímalo, když se případy inspirují reálnými věcmi, jestli fakt existuje kus kovu neznámého složení, nebo je zrovna tohle jen fikce? ()

honajz2

Z Projectu Blue Book se pro mě osobně stal seriál, na který se každý týden těším. A co se 2.série týče, zatím jsem vždycky byl dost spokojený, každý díl jsem si užil a ani tenhle není výjimkou. I když je z téhle série zatím nejslabší, i tak mě zaujal a líbil se mi, takže mu těch slabých 5* dám a už se samozřejmě těším na další. Dobře se to rozjelo, tak snad nenastane sešup. ()