poster

Doma pečené Vánoce (TV film)

 • USA

  Homegrown Christmas

Romantický

USA, 2018, 85 min

Režie:

Mel Damski

Scénář:

Nina Weinman

Hudba:

Terry Frewer
(další profese)
 • MickeyStuma
  ***

  Pohodový vánoční snímek, v originále nazvaný v českém překladu 'Domácí Vánoce', typický pro televizní kanál Hallmark Channel k opravdovému televiznímu odpočinku po předvánočním shonu určený převážně pro dámskou část diváků. Příběh plný romantismu a vánoční nálady přináší neocenitelně hřejivé pocity ducha Vánoc. A to je jediná atmosféra celého televizního vánočního projektu. Příběh jinak skromný svou nenáročností a určitou naivitou.(8.12.2019)

 • Marze
  *

  Doma pečené Vánoce je velké vyprávění pro ženy. Teplé, roztřepené pocity. Nasměrovalo mě to do prázdninové nálady, zejména té vánoční.(19.1.2020)

 • Likan7
  odpad!

  Slabé i na Hallmark. Už ani herci nejsou tak sympatičtí jako v jiných těchto filmech, které vznikají jak na běžícím pásu. Pokud si chce drahá polovička odpočinout u filmu, šáhnu po Hallmarku, ten nezklame. Žádná věda, drama jen kýčovité scény a happy end jak přes kopírák.(11.3.2020)

 • zdenzo
  *

  Instantní "herecké" výkony, nudný scénář, s Vánoci to má společného asi tolik co TV Barrandov s kvalitním vysíláním.(25.12.2019)

 • papilon395
  **

  Další z amerických rádoby vánočních romancí, která propaguje návrat z metropole do rodného hnízda. Víc než vztahy řeší podnikatelské záměry jednotlivých protagonistů. Přemírou dialogů připomíná spíš sitcom.(5.1.2020)