Záhady Josefa Klímy

Publicistický
Česko, 2018

Účinkují:

Josef Klíma (moderátor)

Zkušený reportér, jeho tým a nové stopy v „živých“ i odložených případech. Doyen české žurnalistiky se v novém pořadu v Televizi Seznam vrací k neobjasněným kauzám, které svého času dominovaly novinovým titulkům. Tým novinářů kolem Josefa Klímy bude ale také prostřednictvím reportáží upozorňovat na nejrůznější společenské nešvary, podvody a neetické jednání, pohnuté lidské osudy a dosud neznámé okolnosti historických událostí a případů. Aktuální dění glosují osobnosti Česka. (Televize Seznam)

subic

Bylo září 2018 a já si říkám, kam zmizel z Primy Jožin Klíma? A ejhle, on valí na seznamu i s celým týmem z Primy, místo Očima jsou to záhady. A je tu zase další pokles kvality reportáží. Jožine, už by ses na to měl asi víš co... ()

Zdenecek odpad!

Debilní pořad starého zamindrákovaného Pepíčka který se začal srát do politiky a zjevně vidíte komu on a Ti jeho stupidní glosátoři fandí. Odpad !!! ()

marvell_cz odpad!

Tak takhle by se publicistika delat nemela. Tendencni reportaze, nevyvazene. Na prvni pohled poznate, komu mate fandit. Naprosto chybi nadhled. Nejhorsi reportaz je o H systemu. Neverohodne. ()