Reklama

Reklama

Vánoce s Angelou

  • Česko Anděliny Vánoce (více)
Krátkometrážní / Animovaný / Dobrodružný
Kanada / Irsko, 2017, 30 min

VOD (1)

Obsahy(1)

Mělo to být požehnání, ale málem se z toho vyklubal hřích! Holčička Andělka zažije neskonalé dobrodružství, jakmile se rozhodne zachránit Ježíška v kostele před prochladnutím. Zmizení malé sošky vyvolá v malém městečku poprask; někdo zmizení přisuzuje zázraku, jiný zase zlotřilému zloději. Andělka bude muset s pravdou ven. Jak tohle nakonec dopadne? (Česká televize)

(více)

Recenze (13)

Adalbert 

všechny recenze uživatele

Od Angela's Christmas jsem očekával, že se bude jednat o uspěchanou mainstreamově pojatou jednohubku, kterou spíše zaplácnu filmově rozjetý večer. A ejhle, na stůl jsem dostal příjemně vyladěnou niterní záležitost, která je sice do jisté míry přeslazená, nicméně vede člověka k zamyšlení trochu jiným způsobem než "klišoidně" pojaté morální apely na to, jak máme prožívat Vánoce. Snímek nemá příliš silný příběh. O tom to ale ani není. Zde se však jednoznačně jedná o předání „message“, zastavení se a zamyšlení, což se povedlo na výbornou. Celý dojem potrhuje úžasná hudba. ()

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Tento Vánoční příběh se přeci jen odlišuje od ostatních. Ukazuje totiž, že na britských ostrovech nebyla doba vždy příznivá a to zvláště pro chudé. Nejen dávný příběh otce rodiny je toho důkazem. Jak navíc vidíme, tak ani kněz neměl mnohdy pochopení a i když hlásal boží lásku, sám ji zrovna nevyznával. Musel mu pomoci až policista. Je sice pravda, že Ježíšek by stačil přikrýt, ale děti prostě uvažují jinak. Pěkné animace i vánoční poselství. Aby se takto lidé k sobě chovali pořád a nejen o Vánocích, musely by probíhat celoročně. ()

PTuranyi 

všechny recenze uživatele

Pekný animovaný vianočný príbeh, ktorým si malá nezbedná Angela získa srdcia divákov svojou naivnou dobrotou. Výborná produkcia sa postarala o kvalitnú animáciu. Tá síce nepatrí medzi najmodernejšiu či najoriginálnejšiu, ale je pekná a funkčná v každom detaile. 75% ()

Amberjack 

všechny recenze uživatele

Naprostá blbost absolutně o ničem. Roztažená na 30 minut. Spoilovat nebudu, kdyby se přece jen někdo rozhodnul, že se předvánočně naladí. Můj komentář je ovšem obsahově bohatší než celý tenhle prázdný výtvor. ()

silvie12 

všechny recenze uživatele

Upřímná pohádka, jak pro děti, tak i pro dospělé. Pohodový příběh, hezká animace, ale více se mi líbí dvojka. ()

Reklama

Reklama